Wyszukiwałeś:

superbrands

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: superbrands

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica to jedna z najsilniejszych polskich marek - wynika z ogłoszonegoniedawno rankingu Rzeczpospolitej, w którym zbadano blisko 240 marekfunkcjonujacych na naszym rynku.

 

Tytuł Superbrand Polska dla Chryslera

W III edycji konkursu Superbrands marka Chrysler została uznana za jedną znajsilniejszych marek obecnych na polskim rynku i otrzymała tytuł SuperbrandPolska.

 

Dębica jedną z "najcenniejszych marek"

Firma Oponiarska Dębica zajęła wysokie miejsce w corocznym RankinguNajcenniejszych Polskich Marek, przygotowanym przez Rzeczpospolitą. Podkarpackiproducent opon dzięki uznaniu klientów pokonał takie marki jak Żywiec,Orlen, Amica, czy PZU.

 

Opony z Dębicy znów najlepsze

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem produktyspółki zostały wyróżnione w rankingu czytelników pismaReader’s Digest. Wyroby z Dębicy uznano za Produkt Roku 2008 w kategoriiOpon samochodowych.

 

Dębica produkuje opony już 70 lat

30 marca bieżącego roku minie 70 lat od momentu, w którym rozpoczętoprodukcję opon w Dębicy. W związku ze zbliżającą się rocznicą, wizytę wFirmie Oponiarskiej Dębica S.A. złożył Prezydent Rzeczypospolitej PolskiejLech Kaczyński.

 

Dębica ma już 70 lat

Dokładnie 70 lat temu w Dębicy powstała Fabryka Gum Jezdnych, dziśfunkcjonująca pod nazwą Firma Oponiarska Dębica S.A. Po siedmiu dekadachrozwoju Dębica jest liderem polskiego rynku opon do samochodów osobowychi ciężarowych. Zatrudnia ponad 2700 osób i jest jednym z największychpracodawców na Podkarpaciu.

 

Dębica zbiera nagrody

Firma Oponiarska Dębica S.A. w kategorii aktywność eksportowa zajęłapierwsze miejsce i otrzymała Nagrodę Gospodarczą Podkarpackiego KlubuBiznesu. W plebiscycie dębicka fabryka dwukrotnie znalazła się na drugimmiejscu w kategoriach: siła ekonomiczna i wielkość ponoszonych obciążeńpodatkowych firmy.

 

Superbrands dwa razy dla Mercedesa

Mercedes-Benz otrzymał aż dwa tytuły w konkursie Superbrands 2011: Superbrandi Business Superbrand. Nagrody wręczono podczas wczorajszej Gali w HoteluSheraton.

 

Centra z tytułem Created in Poland Superbrands 2014/2015

W tegorocznej edycji Superbrands Centra została uznana za jedną znajsilniejszych marek na polskim rynku, otrzymując tym samym tytuł Created inPoland Superbrands 2014/2015.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019