Wyszukiwałeś:

supersamochod

. Znaleziono 152 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: supersamochod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 152 wszystkich):

Polski supersamochód w Krakowie

Już w najbliższy poniedziałek, 26 kwietnia, do Krakowa zawita pojazd oniezwykłej konstrukcji, nawiązującej do bojowego myśliwca. Pojazd, októrym mowa to Marotti, będący pojazdem z gatunku ekstremalnych, takichjak KTM X-Bow czy Ariel Atom.

 

Upokorzy Veyrona?

Ten duński supersamochód dopiero narobi zamieszania w swojej klasie.Zenvo ST1 jest wyposażony w silnik V8 o pojemności 7 litrów,który skrywa w sobie potężną moc.

 

Belgijski supersamochód atakuje

Firma Gillet Automobiles może nie mówi zbyt wiele w naszym kraju, ale wBelgii jest ona znana jako producent supersamochodów. Właśnie zostałzaprezentowany pierwszy model o nazwie Gillet Vertigo .5 Spirit.

 

Eco-supersamochód Mercedesa

Po tym jak BMW zaprezentowało koncept o nazwie Vision EfficientDynamicsprzyszedł czas na przedstawiciela kolejnej marki znad Renu, która mapodobne plany.

 

Polski supersamochód znów w planach!

W Polsce powstaje super auto. To ten sam samochód o którym byłogłośno kilka lat temu, kiedy porównywano go z włoskim LamborghiniReventon.

 

Najbardziej seksowny supersamochód

Firma Mosler może nie jest jeszcze tak znana jak Bugatti czy Pagani, ale jużniebawem zamierza stanąć w szranki z największymi. To wszystko za sprawąnajnowszego modelu.

 

Koniec przekładni manualnych?

Wygląda na to, że wolnymi krokami, ale nieubłaganie zbliża się koniecskrzyń manualnych. Na pewno jeśli chodzi o segment supersamochodów.

 

Arrinera - polski supersamochód kontratakuje

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wielokrotnie pojawiały się informacje natemat nadchodzącego polskiego supersamochodu. Zmieniały się nazwy samochodu,detale techniczne oraz spółki, które miały je wyprodukować. Celbył jeden. Miała to być polska odpowiedź na Lamborghini.

 

Rimac - supersamochód z Chorwacji

Po długiej kampanii składającej się głównie z teaserów firmaRimac pochodząca z Chorwacji ujawniła w pełnej okazałości modelConcept_one.

 

Ukraina przygotowuje supersamochód

Tego jeszcze nie było. Ukraina w ostatniej dekadzie raczej nie skojarzyłabysię nam z jakimkolwiek tematem motoryzacyjnym. Okazuje się, że w tym krajujest kilku zapaleńców, którzy pracują nad supersamochodem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023