Wyszukiwałeś:

suv

. Znaleziono 3585 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: suv

Spróbuj też wyszukać: SUV ranking crossover SUZUKI JIMNY

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3585 wszystkich):

SUV od Maserati coraz bliżej

Coraz częściej słychać pogłoski, że należąca do Fiata luksusowa markaMaserati będzie mieć w swoim portfolio także model z segmentu SUV-ów.Niewykluczone, że prototyp, stanowiący zapowiedź tego modelu, zobaczymy jużna wrześniowych targach we Frankfurcie.

 

SUV-y miażdżą osobówki

Na łamach naszego portalu wielokrotnie przedstawialiśmy wyniki testówzderzeniowych pomiędzy typowymi autami osobowymi, a SUV-ami. We wszystkichprzypadkach stwierdzano, że to pasażerowie tych pierwszych w trakcie wypadkuponoszą zdecydowanie większe ryzyko odniesienia groźniejszych obrażeń, anawet utraty życia. Podobne wnioski można wyciągnąć z ostatniegocrash-testu, przeprowadzonego przez niemieckich ubezpieczyli, a dokładniejprzez powołany przez nich wydział zajmujący się badaniem wypadkówdrogowych.

 

Honda wprowadza kompaktowego SUV-a

Na rynku japońskim Honda rozpoczęła właśnie sprzedaż kompaktowego SUV-a onazwie Vezel. W Europie nowy SUV pojawi się jednak dopiero w 2015 roku i niewiadomo nawet, jak się będzie nazywał. Czy jednak nie za późno?

 

SUV Alfy Romeo w 2016

Za mniej niż dwa lata pojawi się na rynku SUV, który będzieczęścią ofensywy modelowej, którą szykuje marka Alfa Romeo. Czy ztym autem Alfa ma większe szanse na wstanie z kolan?

 

Europejczycy niezmiennie kochają SUV-y i crossovery

Ta tendencja nieustannie panuje na Starym Kontynencie od paru lat - crossoveryi SUV-y różnych klas są coraz chętniej kupowane. Przedstawiamymotoryzacyjne upodobania Europejczyków.

 

SUV-y rosną w siłę

Jak przewiduje Volkswagen, już za kilka lat nawet co drugi samochódmarki sprzedawany na świecie będzie miał nadwozie typu SUV.

 

Lexus zbuduje kolejnego SUV-a?

Marka Lexus w ostatnich latach bardziej znana jest z produkcji SUV-ów,niż limuzyn. Czy zapowiada się kolejna premiera w tym segmencie?

 

Lexus planuje supersportowego SUV-a

Wiele wskazuje na to, że Lexus planuje wprowadzenie do oferty pierwszegosupersportowego SUV-a.

 

TOP 10: Najpopularniejsze luksusowe SUV-y w USA

Rynek amerykański SUV-ami i pick-upami stoi. W tym materiale prezentujemylistę dziesięciu najpopularniejszych przedstawicieli tej pierwszej grupy.

 

Hyundai Bayon ? nowy SUV na rynku

Hyundai zaprezentował model Bayon, całkowicie nowego SUV-a segmentu B, zaprojektowanego specjalnie dla Europy. Bayon będzie najnowszym i najmniejszymczłonkiem powiększającej się rodziny SUV-ów Hyundai.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023