Wyszukiwałeś:

suzuki X

general X

motors X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: suzuki general motors

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Polski Opel od A...gili do Z...afiry

Najnowszy Opel Zafira, będzie produkowany w Polsce! Gliwickie zakładynieprzypadkowo zostały wybrane na miejsce produkcji nowego modelu, odgrywająccoraz bardziej znaczącą rolę w strukturach światowego koncernu GeneralMotors.

 

GM w poszukiwaniu pieniędzy

General Motors rezygnuje z udziałów w Suzuki. Koncern redukuje wkładyfinansowe w japońskiej marce z 20,4 do zaledwie 3 procent.

 

Zmiany w pakiecie udziałów Suzuki

Jak informowaliśmy wczoraj (06.03.), amerykański koncern General Motorspodjął decyzję o sprzedaży pakietu akcji Suzuki tym samym zmniejszającswoje udziały z ponad 20 do 3 procent. Dzisiaj oficjalne potwierdzenie tejdecyzji przedstawiła strona japońskiej marki.

 

General Motors nie chce akcji Isuzu

Borykający się z poważnymi finansowymi problemami koncern General Motors chcesprzedać akcje swojego japońskiego partnera Isuzu Motors Ltd. Aktualny wkładGM w Isuzu wynosi 7,9%.

 

15 milionów Suzuki z Kosai

14 marca 2008 roku zakłady produkcyjne Suzuki Motor Corporation w mieścieKosai wyprodukowały swój 15-milionowy samochód.

 

Suzuki SX4 z ogniwami paliwowymi

Na rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu w Japonii szczycie grupy G8Suzuki zaprezentuje model SX4 w wersji napędzanej ogniwami paliwowymi SX4-FCV.

 

GM bez udziałów w Suzuki

General Motors i Suzuki podjęły wspólną decyzję o sprzedaży akcjijapońskiego koncernu będących w rękach amerykańskiego giganta.Jednocześnie obie strony wyraziły deklarację o kontynuowaniu wzajemnychrelacji biznesowych.

 

Volkswagen chce Suzuki

Po raz kolejny w ostatnich kilku miesiącach niemieckie media obiegłainformacja, iż Volkswagen jest bardzo zainteresowany przejęciem Suzuki. Tomiałby być następny krok w drodze do pozycji światowego lidera w branżymotoryzacyjnej.

 

General Motors inwestuje w GM Daewoo

Ponad 400 mln dolarów gotówki zainwestuje koncern General Motors współkę GM DAT, głównego producenta samochodów markiChevrolet m.in. na rynek europejski. Dzięki temu zwiększy swój udziałw tej firmie z obecnych 50,9% do 70,1%.

 

GM i Suzuki - rozstanie po 20 latach

Koncern General Motors oraz Suzuki postanowiły zakończyć ponad 20-letniąwspółpracę. Póki co, tylko na kanadyjskim rynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "suzuki general motors".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019