Wyszukiwałeś:

suzuki X

swift X

. Znaleziono 311 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: suzuki swift

Spróbuj też wyszukać: suzuki swift dane techniczne suzuki swift akcesoria suzuki swift 1 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 311 wszystkich):

Suzuki Swift 4x4

W niemieckich salonach samochodowych Suzuki dostępny jest już model Swift znapędem na cztery koła. Podstawowa wersja Japończyka z takim napędemkosztuje 14 790 euro.

 

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

Kościuszko ambasadorem Suzuki Swift Sport

Michał Kościuszko, który jest jednym z najbardziej utalentowanychpolskich kierowców rajdowych młodego pokolenia został AmbasadoremSuzuki SWIFT Sport. Wizerunek Michała Kościuszki będzie obecny we wszystkichdziałaniach SMP związanych z promocja samochodu Suzuki SWIFT Sport.

 

Suzuki Swift: Zmiana bez zmiany

Nowa generacja modelu niesie ze sobą zmiany. Często bardzo rewolucyjne zmiany.Przykłady można by mnożyć, jednak nie miejsce i pora teraz na tego typuwyliczanki. Są jednak i takie przypadki, że zmiana generacji nie pociąga zasobą żadnych poważnych zmian, bądź są one niemal niezauważalne dla oka.Przykładem tej drugiej tendencji jest Suzuki Swift, który od ubiegłegoroku dostępny jest już w czwartej generacji... No właśnie, czy może teżbył to tylko zwykły facelifting modelu...?

 

Suzuki Swift Sport: Sport przez małe "s"

Choć w nazwie ma słówko "Sport", zaliczanie go do gronahot-hatchów byłoby sporym nadużyciem. Grzechem byłoby jednak nazwanie136-konnego Swifta typowym, cywilnym autkiem, którego głównym inajważniejszym zadaniem jest jedynie bezproblemowe dotarcie do celupodróży. Jakie jest więc tak naprawdę Suzuki Swift Sport?

 

Suzuki Swift: 4 miliony w 10 lat

Suzuki Swift, mały, miejski model, na rynku jest już dostępny od 31 lat.Prawdziwą popularność zdobył sobie jednak wraz z debiutem trzeciej generacjiw 2004 roku. Od tego momentu do klientów trafiło już 10 mln egzemplarzytego auta.

 

Nowe Suzuki Swift - pierwsze, oficjalne zdjęcia

Po serii przecieków możemy w końcu zobaczyć, jak wygląda nowe SuzukiSwift w pełnej okazałości. Japoński hatchback będzie miał premierępodczas targów motoryzacyjnych w Genewie, ale w Kraju Kwitnącej Wiśnipojawi się już na początku przyszłego roku.

 

Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią

Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowageneracja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochódzadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.

 

Nowe Suzuki Swift Sport - mocniejsze i lżejsze

Sportowa odmiana Suzuki Swift zadebiutuje już za miesiąc na salonie weFrankfurcie. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne zdjęcia i informacje ogorącym hatchbacku z Japonii.

 

Suzuki Swift Hybrid ? nowy napęd hybrydowy

Suzuki Swift po face liftingu zyskuje odświeżony wygląd nadwozia, ale przedewszystkim pod maskę trafi zmodyfikowany napęd typu mild hybrid.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "suzuki swift".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022