Wyszukiwałeś:

suzuki X

sx4 X

. Znaleziono 245 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: suzuki sx4

Spróbuj też wyszukać: suzuki sx4 spalanie ranault scenic suzuki sx4 wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 245 wszystkich):

Na celowniku: Suzuki SX4 Sedan

Amerykańskim, samochodowym paparazzi ze studia KGP Photography udało się najednym z kalifornijskich parkingów namierzyć testową wersję Suzuki SX4 onadwoziu sedan. Czy zatem japoński producent zamierza rozszerzyć paletębardzo młodego jeszcze modelu?

 

Suzuki SX4: Więcej niż interesujący

Napęd na wszystkie koła to niezwykle mocna broń samochodów markiSuzuki. Nie dziwi więc, iż ten japoński producent wypuszcza coraz to nowe"czteronapędowce". Kolejnym jest Suzuki SX4, które jednak, odziwo, zostało stworzone wspólnie z Fiatem.

 

Suzuki SX4 WRC na testach

Już w przyszłym sezonie w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA (WRC)zadebiutuje nowy samochód – Suzuki SX4 WRC. Obecnie trwają intensywnetesty tego auta na drogach o różnych nawierzchniach.

 

Suzuki SX4 sedan: Z dużym kufrem

O ile w przypadku pięciodrzwiowego Suzuki SX4 można było mieć wątpliwości,czy mamy do czynienia z kompaktowym SUV-em, czy może też autem rodzinnym, to wwersji sedan wątpliwości nie mamy żadnych. Doczepiony olbrzymi kuferdoskonale predysponuje to auto do przewozu cztero-, a nawet pięcioosobowejrodziny.

 

Nowy diesel w Suzuki SX4

Gama modelu Suzuki SX4 (tylko w wersji pięciodrzwiowej) powiększyła się wtym tygodniu o nową wersję silnikową. Model ten dostępny będzie od teraztakże z 1,6-litrowym silnikiem wysokoprężnym.

 

Odmienione Suzuki SX4

Do sprzedaży na polskim rynku trafiła właśnie odświeżona wersja miejskiegocrossovera Suzuki SX4 w odmianie hatchback. Jak to zwykle w takich przypadkachauto zmieniło się nieco stylistycznie, a zmodyfikowana gama silnikówjest bardziej oszczędna i ekologiczna.

 

Suzuki SX4: Niepozorny

Zima opuściła nas już chyba na dobre, nim jednak to nastało zdążyła tużprzed odejściem pokazać swoje możliwości. W efekcie problemy z jazdą miałowielu kierowców na naszych drogach. Nie wnikamy, czy był to efekt brakuodpowiednich umiejętności, nieprzygotowania auta do zimy, czy wreszciesłabych właściwości jezdnych w takiej aurze. W takich to warunkach do naszejredakcji trafił Suzuki SX4. Z dodatkowym atutem w postaci napędu na obie osie.

 

Suzuki SX4 S-Cross: Jeszcze lepszy

Większe, ale już bez włoskiego brata bliźniaka, Suzuki SX4 dlaodróżnienia dostało przydomek S-Cross, który idealnie oddajecharakter tego modelu. W świecie crossoverów dzieje się corazciekawiej, a druga generacja naszego Suzuki powinna mieć w tym temacie sporo dopowiedzenia.

 

Suzuki SX4 S-Cross facelifting - nieoficjalne zdjęcia

Do sieci wyciekły zdjęcia Suzuki SX4 S-Cross po faceliftingu, jeszcze przedoficjalnym debiutem. Według AutoExpressu te fotografie pochodzą od jednego zdealerów we Francji.

 

Suzuki SX4 S-Cross ? W trasie poniżej 5 litrów

Suzuki SX4 był udanym modelem, który przyciągał ceną i napędem 4x4.Powtórzenie tego sukcesu było jednym z głównych celówprzy tworzeniu następcy. W naszym teście Suzuki SX4 S-Cross i poszukiwanieodpowiedzi na pytanie – czy udało się sprostać wyzwaniu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "suzuki sx4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022