Wyszukiwałeś:

swiatla X

jazdy X

dziennej X

. Znaleziono 25 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swiatla do jazdy dziennej

Spróbuj też wyszukać: swiatla do jazdy dziennej-w toyocie avensis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Włączone światła standardem od 2011

Według nowych postanowień Unii Europejskiej (UE) od 2011 roku wszystkie nowowyprodukowane samochody osobowe będą musiały być standardowo wyposażone wautomatyczne światła do jazdy dziennej.

 

Światła do jazdy dziennej to obowiązek

Od 2011 roku, na terenie całej Unii Europejskiej wszystkie nowo wyprodukowanesamochody będą musiały być standardowo wyposażane w światła do jazdydziennej.

 

Światła mijania do Trybunału

Szykuje się kolejna runda w batalii o obowiązkową jazdę na światłach całyrok przez cały dzień. Tym razem w roli sędziego powołany zostanie TrybunałKonstytucyjny, a w roli atakującego ponownie Prawo i Sprawiedliwość,które ze skargą na ten przepis zamierza wystąpić do Trybunału.

 

Światła dzienne zgodnie z prawem

Od dłuższego czasu w związku ze zmianą przepisów zmuszeni jesteśmykorzystać ze świateł w samochodzie przez cały dzień. Zgodnie z przepisamimożemy korzystać z tzw. świateł dziennych, które ostatnio robiądużą furorę nie tylko w samochodach nowych, ale także na rynku akcesoryjnym.

 

Polo i Golf z LED-ami

Volkswagen wprowadził innowacyjne światła LED do jazdy w dzień w swoichdwóch modelach - Polo i Golf. Wśród zalet tego rozwiązaniawymienić należy lepszą widoczność oraz dłuższą żywotność diod wporównaniu z tradycyjnymi żarówkami.

 

Obowiązkowe światła dzienne

W życie weszła unijna dyrektywa, zgodnie z którą wszystkie nowesamochody dostępne w sprzedaży na terenie Unii Europejskiej muszą byćwyposażone w automatyczne światła do jazdy dziennej.

 

Wątek na forum: Obowiązkowe światła dzienne

w kocu jakiś dobry przepis. Ale długo trwało w UE zanim na to wpadli. Byłem co prawda przeciwnikiem wprowadzenia nakazu używania świateł mijania przez całą dobę, ze względu na niepotrzebne zużycie energii i zwiększone przez to zanieczyszczenie środowiska, szczególnie dokuczliwe w mieście. Ale św...

 

LED-y, czyli światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej stają się coraz bardziej popularnym elementemwyposażenia zewnętrznego samochodów. I nie dotyczy to tylko nowychmodeli prosto z salonu, ale i dużo starszych aut. Dzięki nim jesteśmy lepiejwidoczni na drodze, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa, a przytym uatrakcyjniają wygląd naszego pojazdu.

 

Wątek na forum: Światła do jazdy dziennej.

WItam. Od dziś jestem szczesliwym posiadaczem Dodge'a Caliber, autko rewelacyjne, co prawda dosyc plastikowe, lecz spelnia moje wymagania zarowno zawieszenia jak i wygladu i pojemnosci. Jedno mnie martwi, jak narazie autkiem jezdzilem tylko i wylacznie ze swiatlami mijania, nie umiem, nie potrafi...

 

Wątek na forum: swiatla tyl

witam mam od niedawna Auris i padly mi obie zarowki tylne do jazdy dziennej. Mam problem z wyciągnięciem tych starych zarowek nie wiem czy gdzieś są jakieś zaczepy do nich czy trzeba wyciagnac cale klosze zaby zmienic tylko zarowki: Będę wdzięczny za poradę ~kris

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "swiatla do jazdy dziennej".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019