Wyszukiwałeś:

swiatla X

ksenonowe X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swiatla ksenonowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Renault Laguna: Dobre auto

4.75 Przyzwoity samochod za rozsadna cene,konkurencja jest jednak drozsza o kilka, kilkanascie tysiecy. Dla mnie zaletajest rowniez to ze nowych Lagun jest niewiele na ulicach, tak wiec mogepowiedziec ze jezdze (dosc) oryginalnym samochodem. Srednie...

 

Ksenonowe światła

Jest to nowy rodzaj reflektorów, w którym zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem wykorzystywany jest łuk świetlny. Dzięki temu uzyskiwane jest intensywne, jasne światło i poprawia się widoczność podczas jazdy w złych warunkach.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Światła przednie

Światła przednie, czyli popularnie zwane reflektory, to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu, którego zadaniem jest oświetlenie drogi przed samochodem, a także spowodowanie, że jesteśmy lepiej widoczni przez innych uczestników dróg.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

LED zastąpi ksenony?

Technologia oświetleniowa LED już od paru lat zdobywa coraz większeuznanie. Już niewiele brakuje by zapewniała lepsze warunki oświetleniowe niżlampy wyładowcze popularnie nazywane ksenonami.

 

Czym świeci nasz samochód?

Co kilka lat pojawiają się różne trendy jeśli chodzi o technologięwykorzystywaną w naszych samochodach. Tym razem bierzemy pod lupę systemoświetlenia zewnętrznego. Przez ostatnie lata pojawiały się różnewynalazki, ale tak naprawdę na rynku są oferowane trzy warianty oświetlenia.

 

LED-y, czyli światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej stają się coraz bardziej popularnym elementemwyposażenia zewnętrznego samochodów. I nie dotyczy to tylko nowychmodeli prosto z salonu, ale i dużo starszych aut. Dzięki nim jesteśmy lepiejwidoczni na drodze, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa, a przytym uatrakcyjniają wygląd naszego pojazdu.

 

Ważna dobra widoczność

Zimowe miesiące stwarzają dla kierujących wiele różnorakichtrudności na drogach. Nie tylko jednak chodzi o padający śnieg, oblodzonenawierzchnie czy zalegające często błoto pośniegowe. W tym okresie o wieleczęściej będziemy podróżować w ciemnościach, dlatego warto dbać oukład oświetlenia w naszym samochodzie. Dla bezpieczeństwa naszego orazinnych uczestników ruchu drogowego.

 

Volvo uchyla rąbek tajemnicy

Od razu szwedzkiemu koncernowi można bić gromkie brawa. Volvo w nowym modeluseryjnym zastosuje świetnie prezentujące się reflektory, zaczerpnięte zkoncepcyjnych modeli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "swiatla ksenonowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021