Wyszukiwałeś:

swinoujscie

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swinoujscie

Spróbuj też wyszukać: gorlice-swinoujscie miedzyzdroje swinoujscie -szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe przejście Świnoujście-Garz

W 2008 roku, najprawdopodobniej w październiku, przejścia graniczne w ogóle będą niepotrzebne, gdyż wejdziemy do układu z Schengen - po co więc trwonić pieniądze na infrastukturę przejścia granicznego, skoro po roku będzie niepotrzebna ? proszę o wyjaśnienie ~JaS

 

Wątek na forum: Skąd pieniądze na tunel pod Świną?

Trzeba zrealizowac to połaczenie jak najszybciej.Zwiazac Swinoujscie bardziej z Rzeczypospolitą .Najlepsze polaczenie ze Swinujsciem przez Albek posiadają Niemcy ~romek

 

Nowe przejście Świnoujście-Garz

Z końcem listopada wojewoda zachodniopomorski podpisał umowę na budowęprzejścia granicznego Świnoujście - Garz. Koszt inwestycji to ponad 3,38 mlneuro (netto). Przejście ma być zbudowane w ciągu 10 miesięcy przezPolimex-Mostostal Siedlce.

 

300 mln zł dla portów Szczecin i Świnoujście

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. zgłosił wnioski odofinansowanie 11 projektów inwestycyjnych. Minister gospodarki morskiejRafał Wiechecki poinformował, że dofinansowanie uzyska w pierwszejkolejności 5 najpilniejszych inwestycji niezbędnych do prawidłowegofunkcjonowania i rozwoju portów.

 

Rozszerzenie ruchu na trasie Świnoujście-Garz

Od 21 grudnia 2009 roku przez byłe drogowe przejście graniczneŚwinoujście-Garz mogą przejeżdżać samochody o łącznej masie całkowitej7,5 tony.

 

Duże zainteresowanie budową mostu Wolin -Karsibór

Aż dziewięciu  oferentów przystąpiło do przetargu  narealizację inwestycji pn." Budowa mostu nad Starą Świną łączącegowyspy Wolin i Karsibór wraz z rozbiórką Mostu Piastowskiego wŚwinoujściu". Ceny brutto za realizację inwestycji są dość rozpięte:najwyższa wynosi prawie 62 mln zł a najniższa prawie 41, 5 mln zł.

 

Umowa na budowę nowego mostu w Świnoujściu

Podpisano umowę pomiędzy Miastem Świnoujście i konsorcjum firm POLIMEX-MOSTOSTAL S.A. WARSZAWA oraz Zakład Robót Hydrotechnicznych iPodwodnych UW SERVICE Sp. z o.o. Szczecin na realizację zadania pn: "Budowa mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Wolin i Karsibór wrazz rozbiórką Mostu Piastowskiego w Świnoujściu". Kosztinwestycji  to blisko 41,5 mln zł i pokryty zostanie w całości ześrodków budżetu miasta.

 

Ruszają prace przy budowie mostu Wolin - Karsibór

Rozpoczęto prace związane z przygotowaniem placu budowy dla zadania"Budowa mostu nad Starą Świną łączącego wyspy Wolin i Karsibórwraz z rozbiórką Mostu Piastowskiego w Świnoujściu". Wedługharmonogramu inwestycji, pierwsze pale  zostaną  wbite w lutym;montaż wszystkich podpór powinien zostać zakończony jeszcze w tymroku. Oddanie całości inwestycji do użytku nastąpi do końca 2012 roku.Koszt budowy mostu to blisko 41,5 mln zł.  

 

Przebudowa w centrum Świnoujścia

W Świnoujściu trwa przebudowa centralnego układu komunikacyjnego. Celemprojektu jest poprawa układu komunikacyjnego w bardzo obciążonym ruchemsamochodowym centrum miasta oraz zwiększenie funkcjonalności terenu poprzezodciążenie historycznego śródmieścia Świnoujścia wobecwzrastającego natężenia ruchu drogowego.

 

Wątek na forum: Wybrzeże czeka na ekspresową szóstkę

czekam az sie wezma za ta droge bo jest marna , a czesto jezdze trase swinoujscie-olsztyn przez koszalin i gdynie.. ~jackass

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019