Wyszukiwałeś:

system X

EGR X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system EGR

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Scania nagrodzona za ekologię

Producent autobusów i ciężarówek Scania został nagrodzony przezhiszpańskie stowarzyszenie transportu drogowego (CETM) oraz branżowy magazyn"Transporte Profesionel" tytułem "Premio Europa" za oferowanie ekologicznychsilników spełniających normy emisji spalin Euro 4.

 

Renault Megane II

Używane Megane II to pod wieloma względami bardzo dobre auto. Ma świetnewyposażenie, obszerne wnętrze, komfortowe zawieszenie i dość atrakcyjnącenę zakupu. Niestety, wiele z zastosowanych w nim systemów odmawiaposłuszeństwa, nietrwałe są również najpopularniejsze silnikiwysokoprężne.

 

Pokaźne stoisko Fiata w Paryżu

Fiat, podobnie jak cała grupa turyńskiego koncernu do Paryża wybiera się zpokaźną flotą swoich modeli. Największe nowości w samym Fiacie to seria autoznaczonych ekologicznym pakietem PUR-O2 oraz limitowana seria modelu "500by DIESEL".

 

Europejskie normy emisji napędzają sprzedaż AdBlue

Sprzedaż AdBlue w Polsce mimo kryzysu w branży transportowej, od którejjest uzależniona, nadal rośnie. W 2009 roku osiągnie pułap około 40 mln złna poziomie hurtowym. Sprzedaż napędzają restrykcyjne europejskie wymaganiadotyczące emisji szkodliwych substancji w spalinach.

 

EGR

Exhaust Gas Recirculation, system recyrkulacji spalin. Jest to jeden ze sposobów na oczyszczanie spalin  w nowoczesnych samochodach. Zasada działania takiego układu jest prosta. Polega ona na ponownym wprowadzeniu do komory spalania pewnej ilości spalin.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wątek na forum: Problem filter FAP

Witam mam problem z moim 607 mianowicie jadac na wyzszych obrotach wlacza mi sie blad System Antipolution defective i auto zwalnia na komputerze pokazuje problem z temperatura na katalizatorze , dziurawy filtr Fap , brak plynu filtra Fap, i czasami cos z zaworem EGR i moje pytanie co mozna z Tym ...

 

Scania wprowadza drugą generację silników Euro 6

Scania wprowadza na rynek drugą generację jednostek Euro 6. Klienci będąmieli teraz do wyboru w sumie dziewięć poziomów mocy od 250 do 580 konimechanicznych.

 

Samochód bez skrzyni biegów?

Trudne do wyobrażenia, ale dla zdolnych inżynierów pochodzących zJaponii nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedy Honda porywała się na technologięhybrydową wszyscy pukali się w czoło. Teraz czas na kolejny krok.Samochód bez skrzyni biegów. 

 

Toyota Yaris - nowy silnik 1.5

Japońscy inżynierowie przygotowali nowe serce dla Yarisa, którezastąpi jednostkę napędową 1.33. Producent deklaruje, że w nowym silnikuzużycie paliwa jest o 12 niższe w stosunku do odchodzącej konstrukcji.

 

Honda Civic z nowym silnikiem Diesla

Europejska wersja odświeżonej Hondy Civic będzie dostępna od marca 2018 rokuz nowym silnikiem wysokoprężnym i-DTEC. Znamy już szczegółytechniczne i osiągi tej jednostki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "system EGR".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019