Wyszukiwałeś:

system X

Start X

Stop X

. Znaleziono 694 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system Start Stop

Spróbuj też wyszukać: vw system start stop

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 694 wszystkich):

Mazda ze Start-Stop

Samochody Mazdy od przyszłego roku mają być oszczędniejsze. Japońskikoncern wszystkie jednostki benzynowe wyposaży w system Start-Stop.

 

Rekordowa sprzedaż Mercedesa Atego z systemem Start-Stop

W pierwszym półroczu 2009 roku sprzedano ponad 2600 lekkichpojazdów ciężarowych Mercedes-Benz Atego wyposażonych w systemStart-Stop. To o około 1500 egzemplarzy, a więc o 130% więcej niż w całymroku 2008.

 

Jubileusz oszczędzania

Od wprowadzenia systemu do produkcji seryjnej pod koniec 2007 roku do sierpnia2009 Bosch wyposażył milion pojazdów w system Start-Stop. W roku 2012już co drugi nowy samochód w Europie będzie wyposażony w tętechnologię.

 

Start-Stop po raz pierwszy z automatem

Audi jako pierwszy producent połączył funkcję Start-Stop ze skrzyniąautomatyczną. Rozwiązanie będzie można otrzymać na początku w modelu AudiA3.

 

Nowe technologie w Mercedesie Klasy C

Mercedes stopniowo odświeża swoją gamę modelową instalując pod maskęnajnowsze rozwiązania. Mercedes Klasy C zostanie wyposażony w nowe silnikioraz system start/stop pozwalający redukować spalanie.

 

Start/stop w BMW M3!

Ekologiczny koszmar właścicieli sportowych samochodów powoli zaczynasię spełniać. Jeszcze niedawno tego typu rozwiązania były rozważane wkwestii żartów, jednak teraz jest to sprawa całkowicie poważna. NoweBMW M3 zostanie wyposażone w system start/stop.

 

Start-stop teraz u Opla

Opel oferuje teraz 160 konną Astrę z dwulitrowym dieslem CDTI z nowym systememstart-stop.

 

Ile naprawdę zaoszczędzisz dzięki Start-Stop?

Coraz większa liczba producentów wyposaża swoje modele w systemStart-Stop. Ale czy podawane przez nich wartości zaoszczędzenia paliwa podczaspostoju w korkach, zgadzają się z konsumpcją w realnych warunkach? Niemieckimagazyn Auto Bild przeprowadził test dziewięciu aut, który powiniendać odpowiedź na to pytanie.

 

Tyle stracisz na starcie przez Start-Stop

Podstawowym celem wszystkich systemów Start-Stop jest oszczędzaniepaliwa. Jednak za każdym razem kiedy komputer ponownie budzi do życia silnikmija trochę czasu. Ile dokładnie?

 

Masz auto ze Start-Stop? Potrzebujesz specjalnego akumulatora

Niezależnie od tego czy twój samochód wyposażony jest wnowoczesne systemy oszczędzające paliwo - takie jak na przykład Start-Stop,czy też posiadasz sporą ilość urządzeń elektronicznych, musisz wiedziećjedno. Nie powinieneś korzystać w tym przypadku z montowania zwykłychakumulatorów żelowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "system Start Stop".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019