Wyszukiwałeś:

system X

TVC X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system TVC

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Ford Focus z TVC w standardzie

Nowa generacja Forda Focusa będzie globalnym modelem, tak więc trafirównież za wielką wodę. Tam będzie musiała walczyć z konkurentamiprzy pomocy bogatego wyposażenia.

 

Działanie systemu TVC w Fordzie Focusie

 

Materiał wideo pokazujący jak działa system TVC (Torque Vectoring Control) w nowym Fordzie Focusie - mojeauto.tv

 

Nowy Ford Focus: Kolejna ewolucja

Od momentu kiedy świat po raz pierwszy usłyszał o Focusie aż do dzisiaj nadrogi całego świata wyjechało ponad 10 milionów egzemplarzy. W 1998roku samochód ten był rewolucyjny. Jednak w każdej jego odsłonienastępowała kolejna, subtelna ewolucja. Teraz mamy okazję zapoznać się ztrzecią generacją tego modelu, która znów ma w planach podbićświat.

 

Nowy Ford Focus - pierwsza jazda

Od momentu kiedy Ford Focus pojawił się na ulicach minęło już trzynaścielat i przeszło 10 milionów wyprodukowanych egzemplarzy. Na polskie drogiwjeżdża właśnie trzecia generacja Forda Focusa, która jest dostępnajuż od 60.700 złotych.

 

Ford Focus: Dobre geny

Już trzynaście lat i dwie generacje upłynęły od momentu kiedy na drogachpojawił się pierwszy Ford Focus. Auto jak na tamte czasy mocno rewolucyjne ito nie tylko pod względem designu. Niedawno na drogi wkroczyła trzeciageneracja. Jeszcze lepiej wyposażona i jeszcze droższa...

 

Ford rozpoczął produkcję Fiesty ST

W zakładzie Forda w Kolonii wystartowała produkcja nowej Fiest ST. Mniejszybrat Focusa ST jest wyposażony w silnik 1.6 EcoBoost o mocy ponad 180 KM.

 

Volkswagen Golf GTI vs. Ford Focus ST

Trudno jest zorganizować ceikawy pojedynek. Przekonać do walki dwóchtopowych zawodników nie jest łatwo i to nie tylko w boksie. Nam udałosię do walki namówić dwóch niemiecki przedstawicieli segmentusportowych kompaktów: Focusa ST oraz Golfa GTI. Czy nasz pojedynekzakończy się knock outem?

 

Ford Edge przybył do Europy

Amerykanie na Startym Kontynencie zaprezentowali nowy model, który dosprzedaży w Europie trafi na początku przyszłego roku. Edge zaatakuje takichwyjadaczy Volvo XC60.

 

Ford Focus po liftingu - znamy ceny

Lada moment do sprzedaży trafi Ford Focus po faceliftingu. Cennik za wersjępięciodrzwiową zaczyna się od 57.990 zł. Za odmianę czterodrzwiowązapłacimy tysiąc więcej, zaś za kombi z portfela trzeba będzie wysupłaćdodatkowe 2 tys. zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "system TVC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019