Wyszukiwałeś:

system

. Znaleziono 15255 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: system

Spróbuj też wyszukać: system ESR

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15255 wszystkich):

Orlen Transport inwestuje pół miliona w system GPS

Każda autocysterna z floty Orlen Transport, spółki grupy PKNOrlen, będzie mieć do końca września zamontowane urządzenie GPS. Dziękitemu firma będzie mogła na bieżąco śledzić pracę kierowców. Zyskateż informacje o trasie pojazdu i rozładunku towaru.

 

System ABA w ciężarówkach Mercedesa chroni życie

Już 10 000 ciężarówek Mercedes-Benz poruszających się podrogach posiada system ABA, który pomaga kierowcy w razie koniecznościnagłego hamowania. Pomimo kryzysu finansowego, układ wprowadzony w 2006 rokucoraz częściej znajduje się w wyposażeniu pojazdów ciężarowych.

 

Zaawansowany system terenowy Forda

Amerykański SUV spod znaku błękitnego owalu zostanie wyposażony w systemTMS, który będzie wspomagać terenową jazdę w zależności odwarunków nawierzchni.

 

Telematyczny system Volvo Bus

System telematyczny Volvo Bus jest narzędziem, które może w łatwysposób obniżyć koszty operatorów autobusów iautokarów. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej, abyuzyskać dostęp do informacji, które mogą pomóc w optymalizacjidziałań operatora.

 

System AEB, czy wiesz co to?

Powszechnie stosowane dziś systemy ABS czy ESP w dużej mierze swoją"popularność" zawdzięczają instytucji Euro NCAP, któraprzyznawanie maksymalnej liczby gwiazdek w testach zderzeniowych uzależniatakże od posiadania na wyposażeniu określonych systemówbezpieczeństwa. Już niebawem ta lista elektronicznych wspomagaczy kierowcymoże powiększyć się o system AEB. Wiesz, co to?

 

Volvo testuje system KERS

Znany szerszej publiczności z bolidów Formuły 1, system odzyskiwaniaenergii kinetycznej KERS, jest obecnie testowany przez inżynierów Volvo.Dzięki niemu możliwe jest obniżenie spalania, i to nawet o 25 proc., a takżepoprawa osiągów auta.

 

Szczeciński System Zarządzania Ruchem najlepszy w kraju

Gmina Miasto Szczecin została doceniona przez specjalistów zajmującychsię inteligentnymi systemami transportowymi. Podczas odbywającego się wWarszawie VI kongresu ITS szczeciński system otrzymał tytuł“Lider” za najlepsze wdrożenie roku 2012.

 

Nowoczesny System Sterowania Ruchem w Małopolsce

W Małopolsce powstaje Zintegrowany System Sterowania Ruchem. Dzieki niemu, domarca przyszłego roku, jadąc do Tarnowa, Nowego Sącza czy Oświęcimiabędzie można sprawdzić czas przejazdu nie tylko na elektronicznych tablicachdrogowych, ale również na specjalnie do tego stworzonej aplikacjimobilnej obsługiwanej przez smartfony i tablety.

 

Elektroniczny system zamiast autostradowych bramek

Odchodząca wicepremier Elżbieta Bieńkowska rekomenduje swojemu następcyelektroniczny system poboru opłat za autostrady z urządzeniem pokładowym(tzw. OBU). Nowy system ma umożliwić pobór opłat w sposóbbezbramkowy, czyli bez istnienia barier w postaci miejsc poboru opłatpowodujących ograniczenia w ruchu. W przypadku spiętrzeń ruchu np. w okresiewakacyjnym ma zaś wyeliminować zatory i sytuacje zagrażające bezpieczeństwuczy zdrowiu uczestników ruchu.

 

Euro NCAP sprawdza system awaryjnego hamowanie

Przy okazji testów zderzeniowych Toyoty Prius i Suzuki Baleno, europejska organizacja Euro NCAP oceniła działanie systemów awaryjnego hamowania - jest szansa, że w takie rozwiązanie będzie wyposażanych co razwięcej samochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018