Wyszukiwałeś:

systemy X

alarmowe X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: systemy alarmowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Niemcy się „zbroją”

Polscy kierowcy na ten dzień czekają od dawna. 21. grudnia 2007 roku Polskaprzyjmie porozumienia układu z Schengen. Oznacza to między innymi brakkontroli paszportowej na granicach z pozostałymi krajami Unii Europejskiej orazlikwidację uciążliwych kolejek.

 

Lubuskie trasy powstaną przed Euro 2012?

Do 2012 roku na terenie województwa lubuskiego zaplanowano budowęodcinków dwóch ważnych tras autostrady A2 i drogi ekspresowej S3.Podczas konferencji prasowej Helena Hatka, Wojewoda Lubuski, podsumowaładotychczasowe prace i zapewniła, że drogi powstaną na czas.

 

Rozmawiali o lubuskim odcinku A2

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim miało miejsce spotkanie dotyczącelubuskiego odcinka autostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka. Tematemrozmów był stan prac związanych z przygotowaniem inwestycji. Podobnespotkania mają odbywać się co miesiąc.

 

A2 płatna już w 2010 roku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na dostosowanie autostrady A2 Konin – Stryków dostandardów autostrady płatnej. Systemy Poboru Opłat, ZarządzaniaRuchem i Łączności Alarmowej będą kosztować 379 mln zł.

 

A2 Świecko – Nowy Tomyśl coraz bliżej

Koncesjonariusz autostrady A2, firma Autostrada Wielkopolska S.A., którabędzie budować lubuski odcinek drogi, złożyła pierwsze wnioski o wydaniepozwolenia na rozpoczęcie realizacji inwestycji. Harmonogram zakładarozpoczęcie budowy już w kwietniu bieżącego roku.

 

Budowa A2 Świecko – Nowy Tomyśl dopiero w lipcu

Budowa blisko 106 km odcinka autostrady A2 do granicy zachodniej ruszy dopiero wwakacje. Koncesjonariusz Autostrada Wielkopolska SA zapewnia jednak, że odcinekautostrady A2 Nowy Tomyśl – Świecko zostanie oddany do użytku przedmistrzostwami EURO 2012.

 

Najciężej ukraść...

...Audi. Tak wynika z kolejnej odsłony brytyjskiego plebiscytu "BritishInsurance Vehicle Security Awards 2009", które już od 2004 rokutworzy rankingi najbardziej odpornych na kradzieże i włamania samochody imarki.

 

Blokada dla złodzieja

Nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść. Z takiego założenianie zawsze wychodzą producenci zestawów alarmowych, bowiem złodziejsamochodowy w dzisiejszych czasach oznacza wysoko wyszkolonego specjalistęzamiast osiłka w "firmowym" dresie.

 

Systemy przeciwpożarowe standardem w europejskich autobusach

Europejscy producenci autobusów miejskich i turystycznych zdecydowali,że w produkowanych przez nich autobusach standardowym wyposażeniem będąprzeciwpożarowe systemy alarmowe. Urządzenia montowane w komorze silnika orazw obszarze nagrzewnic, trafią do europejskich autobusównajpóźniej od stycznia 2011 r.

 

Cadillac Escalade: jeszcze lepsze zabezpieczenia

Najnowsza wersja Cadillaca Escalade została wyposażona w jeszcze lepsze systemy zapobiegające kradzieży. Samochód jest wyposażony wtechnologię OnStar, która zapobiega dostaniu się do środkaniepowołanym osobom i odjechaniu naszym autem z miejsca gdzie jepozostawiliśmy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "systemy alarmowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019