Wyszukiwałeś:

systemy

. Znaleziono 5640 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: systemy

Spróbuj też wyszukać: skruty systemów bezpieczeństwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5640 wszystkich):

Wątek na forum: Inteligentne systemy na polskich drogach

nie wiem jak inne inteligentne systemy, ale inteligentna sygnalizacja świetlna z inteligencją ma niewiele wspólnego. Z zielonego na czerwone, znowu z czerwonego na zielone, z zielonego na czerwone i tak w kółko. I to ma zwiększyć bezpieczeństwo na drodze? Nie mówiąc już o czekaniu godzina...

 

Inteligentne systemy na polskich drogach

Szybki rozwój motoryzacji oraz poprawa warunków życiowychpowoduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat natężenie ruchu naeuropejskich drogach wzrośnie nawet o 50%. Dokładając do tego czołowemiejsce Polski w statystykach nieszczęśliwych wypadków drogowychpriorytetem staje się zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, odpowiedniainfrastruktura i koordynacja ruchu drogowego. Co ciekawe, kluczową rolę wrealizacji tych zadań odgrywają Inteligentne Systemy Transportowe, októrych powoli słychać i w naszym kraj

 

UE: ujednolicony system poboru opłat na autostradach

Za trzy lata w całej Unii może obowiązywać wspólny systemelektronicznych opłat za autostrady - na razie przepisy mają dotyczyćsamochodów ciężarowych. Rozwiązanie ma uprościć system płatnościna terenie wszystkich krajów UE. Jednak problem polega na tym, żesystemy w poszczególnych krajach nie są ze sobą kompatybilne, a wPolsce nie ma takiego w ogóle.

 

Systemy przeciwpożarowe standardem w europejskich autobusach

Europejscy producenci autobusów miejskich i turystycznych zdecydowali,że w produkowanych przez nich autobusach standardowym wyposażeniem będąprzeciwpożarowe systemy alarmowe. Urządzenia montowane w komorze silnika orazw obszarze nagrzewnic, trafią do europejskich autobusównajpóźniej od stycznia 2011 r.

 

Aktywne systemy Volvo Trucks zwiększają bezpieczeństwo

Po tym, jak 26 czerwca br. w Brukseli przedstawiono pierwsze wynikipaneuropejskiego projektu badawczego euroFOT, wniosek jest oczywisty: opracowaneprzez Volvo Trucks aktywne systemy bezpieczeństwa pomagają kierowcom unikaćwypadków.

 

System AEB, czy wiesz co to?

Powszechnie stosowane dziś systemy ABS czy ESP w dużej mierze swoją"popularność" zawdzięczają instytucji Euro NCAP, któraprzyznawanie maksymalnej liczby gwiazdek w testach zderzeniowych uzależniatakże od posiadania na wyposażeniu określonych systemówbezpieczeństwa. Już niebawem ta lista elektronicznych wspomagaczy kierowcymoże powiększyć się o system AEB. Wiesz, co to?

 

Inteligentne Systemy Transportowe mogą rozwiązać problemy zatłoczonych miast

Polskie regiony muszą opracowywać plany transportowe, by móc ubiegaćsię o unijne fundusze. Często są one jednak przygotowywane niedokładnie, comoże odbić się na skuteczności projektów. Dlatego dużą rolę,zwłaszcza w zatłoczonych aglomeracjach, będą odgrywać inteligentne systemytransportowe.

 

Hamują za kierowcę. Wkrótce będą obowiązkowe?

Systemy bezpieczeństwa, które mają przyhamować bądź nawet zatrzymaćcałkowicie samochód bez udziału kierowcy, mogą znacząco przyczynićsię do zmniejszenia liczby czy też skutków wypadków drogowych.Póki co producenci dosyć ostrożnie wprowadzają je w swoich modelach,choć niebawem, za sprawą Euro NCAP, powinno się to znacząco zmienić.

 

Nowe systemy Toyoty już w przyszłym roku

Od 2015 roku w samochodach Toyoty będą montowane nowe systemy bezpieczeństwaczynnego. Pojawią się one w ofercie w ramach dwóch pakietówbezpieczeństwa. Do 2017 roku będą one dostępne w większości autjapońskiego koncernu sprzedawanych w USA, Europie i Japonii.

 

Wątek na forum: Nowe systemy Toyoty już w przyszłym roku

mazda ma te systemy juz od dawna nw nowej 6 , 3 to standard ~oczytany

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018