Wyszukiwałeś:

szanghaju

. Znaleziono 184 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szanghaju

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 184 wszystkich):

Skoda na wystawie w Szanghaju

Podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej w Szanghaju Skoda zamierzazaprezentować najnowszą generację modelu Octavia. Auta pokazywane na halachtargowych będą wyposażone w jednostki napędowe: 1.8 TFSI, 1.6 MPI oraz 2.0FSI.

 

Porsche Panamera debiutuje w Szanghaju

Chiny nabierają coraz większego znaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego.Doceniają to kolejne koncerny, które wybierają ten kraj na miejsceswoich premier. Podczas tegorocznych targów w Szanghaju Porschezaprezentowało swoje pierwsze, czterodrzwiowe coupe o nazwie Panamera.

 

Skoda debiutuje w Szanghaju

Škoda Superb Hao Rui debiutuje na chińskim rynku podczasnajważniejszych tegorocznych targów motoryzacyjnych w Chinach. Flagowymodel koncernu będzie trzecim po Octavii Ming Rui oraz Fabii Jing Ruisamochodem Škody produkowanym przez zakłady Volkswagena w Szanghaju.

 

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, abywdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tegojest chiński producent samochodów marki Brilliance, który nategorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

 

1500 autobusów Volvo na Expo 2010 w Szanghaju

Volvo Buses dostarczyło 1500 autobusów do obsługi wystawy World Expo2010 w Szanghaju, w Chinach, która zostanie oficjalnie otwarta wnajbliższą sobotę. W tej grupie znajduje się 120 autobusówelektrycznych, które będą użytkowane w obrębie terenu wystawy.

 

Nowe BMW Serii 6 już w Szanghaju

Według najnowszych doniesień nowa odsłona BMW Serii 6 zostanie oficjalniezaprezentowana podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Szanghaju.

 

Nowy Citroen w Szanghaju

Citroen na nadchodzących chińskich targach pokaże trzeciego członka rodzinyDS, model DS5.

 

Crossover Peugeota w Szanghaju

Peugeot pokazał właśnie koncepcyjny model SxC, który swójdebiut będzie miał w przyszłym tygodniu na targach motoryzacyjnych wSzanghaju.

 

Elektryczne A3 w Szanghaju

Audi na targach w Szanghaju pokazało właśnie Audi A3 e-tron, czyli"zelektryzowaną" odmianę swojego kompaktu klasy premium.

 

Oto najlepsza premiera wystawy w Szanghaju

Całkowicie nowy model Infiniti Q50 zostało uhonorowane tytułem "BestChinese Premiera" przyznawanym przez organizatorów wystawysamochodowej w Szanghaju i przez jeden z wiodących chińskich portaliinternetowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020