Wyszukiwałeś:

szkola X

jazdy X

renault X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkola jazdy renault

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Uważaj na tyły!

Uderzenia w tył samochodu są częstymi kolizjami i stanowią blisko 30%wypadków. Dochodzi do nich nie tylko z powodu szybkiej jazdy,nieostrożności kierowców czy zbyt późnego hamowania –przyczyną może być też nieumiejętność oceny szybkości, z jaką poruszasię samochód jadący przed nami.

 

71 procent kierowców jeździ za szybko!

Aż 71% kierowców, jadąc przekracza dozwoloną prędkość. Blisko cotrzeciej osobie zdarza się jeździć nawet o ponad 50 km/h szybciej niżpozwalają na to przepisy! To wyniki najnowszej sondy przeprowadzonejwspólnie przez Szkołę Jazdy Renault.

 

Fałszywa odwilż

Pomimo ustąpienia zimowej aury i pozornie lepszych warunków drogowych,kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w trakcie jazdy.Jedną z głównych przeszkód utrudniających bezpieczną jazdę wtrakcie odwilży jest duża ilość wody na jezdniach.

 

Nie wycieraj talerzy w czasie jazdy!

Prawidłowe ułożenie i praca rąk na kierownicy mają zasadniczy wpływ nabezpieczeństwo jazdy. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przestrzegają przedzłymi nawykami, które mogą być bardzo niebezpieczne w skutkach.

 

Opona zimowa latem?

Prawie 25% polskich kierowców albo nie zmienia opon zimowych na letnielub – jeśli je zmienia – uważa, że i tak nie ma to wpływu nabezpieczeństwo jazdy. To wyniki najnowszej sondy, którą przeprowadziłaSzkoła Jazdy Renault.

 

Jedzenie za kółkiem = wypadek

Kierowcy, którzy jedzą bądź piją podczas prowadzenia samochodu, sąnawet dwukrotnie  bardziej narażeni na ryzyko wypadku. Badania wykazują,że jedzenie i picie w trakcie jazdy może dekoncentrować bardziej niżrozmawianie przez telefon komórkowy!

 

Bezpieczeństwo dzieci

Szkoła Jazdy Renault stawia każdemu kierowcy proste pytanie, którebardzo przydaje się w obecnym okresie roku: - czy prawidłowo zapinasz dzieckow foteliku, gdy ma na sobie grubą kurtkę lub kombinezon?

 

Jak poznać agresywnego kierowcę?

Agresywni kierowcy swoim sposobem jazdy często są przyczyną niebezpiecznychsytuacji na drodze. Okazuje się, że jest dość prosty sposób, jakpoznać, czy mamy do czynienia właśnie z takim kierowcą.

 

Czy grasz fair na parkingu?

Chyba każdy przyjeżdżając czy to pod market, galerię handlową czy stadionpiłkarski zawsze zadaje sobie to samo pytanie: Czy bez problemu znajdęmiejsce na parkingu? Jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji przy parkowaniupodpowiadają trenerzy Szkoły Jazdy Renault.

 

Co denerwuje nas za kierownicą?

Co najbardziej denerwuje Polaków w zachowaniu innych kierowców?Przede wszystkim brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu – tak uważa 44%internautów, którzy wzięli udział w ankiecie zorganizowanejprzez Szkołę Jazdy Renault.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkola jazdy renault".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019