Wyszukiwałeś:

szkola X

jazdy X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkola jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Zimowa szkoła jazdy AMG

Po raz kolejny firma Mercedes-AMG zamierza zaoferować swoim klientom specjalnykurs jazdy po lodzie i śniegu. Cała impreza odbędzie się na trasachnieopodal szwedzkiego Arjeplog. Kierowcy będą mogli podnieść swojeumiejętności panowania nad samochodem przy warunkach jakie na co dzieńpanują w strefie koła podbiegunowego.

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Uważaj na tyły!

Uderzenia w tył samochodu są częstymi kolizjami i stanowią blisko 30%wypadków. Dochodzi do nich nie tylko z powodu szybkiej jazdy,nieostrożności kierowców czy zbyt późnego hamowania –przyczyną może być też nieumiejętność oceny szybkości, z jaką poruszasię samochód jadący przed nami.

 

Nauka jazdy Abarthem

Fani sportowej jazdy będą mogli doszkolić swoje umiejętności w nowej szkolejazdy marki Abarth. Na początku września w Warszawie ruszył projekt o nazwieAbarth Driving Experience.

 

Choroba a prowadzenie auta

Czy prowadzisz samochodów mając grypę, przeziębienie, a nawet zwykłykaszel czy katar? Jeśli tak, to uważaj, gdyż jazda za kierownicą podczaschoroby jest porównywalna nawet do jazdy pod wpływem alkoholu.

 

Nie wycieraj talerzy w czasie jazdy!

Prawidłowe ułożenie i praca rąk na kierownicy mają zasadniczy wpływ nabezpieczeństwo jazdy. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przestrzegają przedzłymi nawykami, które mogą być bardzo niebezpieczne w skutkach.

 

Co denerwuje nas za kierownicą?

Co najbardziej denerwuje Polaków w zachowaniu innych kierowców?Przede wszystkim brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu – tak uważa 44%internautów, którzy wzięli udział w ankiecie zorganizowanejprzez Szkołę Jazdy Renault.

 

Będą zmiany w egzaminach na prawo jazdy

Podczas wczorajszego posiedzenia Sejmu sekretarz stanu w resorcie transportu,Zbigniew Rynasiewicz, zapowiedział zmiany w sposobie egzaminowaniakandydatów na kierowców. W całym kraju mają obowiązywaćjednolite zasady egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

 

Skoda szkoli policjantów z drogówki

W tym tygodniu Szkoła Auto Skody zorganizowała specjalne szkolenie na terenieośrodka doskonalenia techniki jazdy w Bednarach. Swoje umiejętnościprowadzenia auta szlifowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zWielkopolski.

 

Hyundaie i20 w warszawskich szkołach jazdy

Nowiutkie Hyundaie i20 trafiają właśnie do szkół nauki jazdy w Warszawie. Już ponad 200 egzemplarzy jest gotowych to wprowadzania kursantów w świat ruchu ulicznego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkola jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018