Wyszukiwałeś:

szkola

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkola

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Wątek na forum: Szkoła jazdy zapłaci?

troche bezsensu pomysl, a co jesli faktycznie to stres jest przyczyna ze wiekszosc nie zdaje?? i co wtedy tez maja placic szkoly jazdy?? ~fajfer

 

Zimowa szkoła jazdy AMG

Po raz kolejny firma Mercedes-AMG zamierza zaoferować swoim klientom specjalnykurs jazdy po lodzie i śniegu. Cała impreza odbędzie się na trasachnieopodal szwedzkiego Arjeplog. Kierowcy będą mogli podnieść swojeumiejętności panowania nad samochodem przy warunkach jakie na co dzieńpanują w strefie koła podbiegunowego.

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Skoda: Rabaty na auta dla osób niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska przygotowała ofertę specjalną dla niepełnosprawnychkierowców. W ramach programu Skoda Przyjazne Auto mogą oni skorzystać zatrakcyjnych rabatów przy zakupie samochodu.

 

Nauka jazdy dla niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska S.A. dostrzega problemy osób niepełnosprawnych i starasię pomagać tym, którzy zostali doświadczeni przez los. Abyumożliwić naukę jazdy samochodem, Szkoła Auto przygotowała specjalnyprogram szkoleniowy - L Driving. Jest to kurs na prawo jazdy kat. B, skierowanydo osób niepełnosprawnych.

 

Uważaj na tyły!

Uderzenia w tył samochodu są częstymi kolizjami i stanowią blisko 30%wypadków. Dochodzi do nich nie tylko z powodu szybkiej jazdy,nieostrożności kierowców czy zbyt późnego hamowania –przyczyną może być też nieumiejętność oceny szybkości, z jaką poruszasię samochód jadący przed nami.

 

Nauka jazdy Abarthem

Fani sportowej jazdy będą mogli doszkolić swoje umiejętności w nowej szkolejazdy marki Abarth. Na początku września w Warszawie ruszył projekt o nazwieAbarth Driving Experience.

 

Dieta niebezpieczna za kierownicą

"Piłeś - nie jedź". To hasło jest oczywiste. Okazuje się, żerównie dobrze może dołączyć do niego "Nie jadłeś - niejedź". Aż 84% kobiet kierowców prowadzi samochód,odczuwając głód. Przyznają one jednocześnie, że jest to przyczynązmęczenia oraz obniżonej koncentracji na drodze.

 

Co denerwuje nas za kierownicą?

Co najbardziej denerwuje Polaków w zachowaniu innych kierowców?Przede wszystkim brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu – tak uważa 44%internautów, którzy wzięli udział w ankiecie zorganizowanejprzez Szkołę Jazdy Renault.

 

Skoda szkoli policjantów z drogówki

W tym tygodniu Szkoła Auto Skody zorganizowała specjalne szkolenie na terenieośrodka doskonalenia techniki jazdy w Bednarach. Swoje umiejętnościprowadzenia auta szlifowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zWielkopolski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020