Wyszukiwałeś:

szkolenia X

ECO X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkolenia ECO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

"ProfiTraining" popularny

W 2005 roku koncern DaimlerChrysler zaobserwował znacznie większezainteresowanie prowadzonym w Woerth programem 'ProfiTraining' (profesjonalneszkolenie kierowców samochodów ciężarowych). Łącznie 30 600 kierowców (wroku 2004 liczba ta wyniosła 28 000) skorzystało z kursów i szkoleńzorientowanych na podnoszenie ich umiejętności praktycznych.

 

Mercedes: ECOkursy dla kierowców aut dostawczych

Najnowocześniejsza technologia zapewnia bezpieczeństwo tylko w ograniczonymstopniu - jest tyle warta, na ile jej użytkownik potrafi prawidłowo z niejkorzystać. To samo dotyczy pojazdów dostawczych. Wykorzystuje to markaMercedes-Benz w swoim Sprinterze z technologią BlueEFFICIENCY.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Zostań mistrzem ekonomicznej jazdy z Mercedesem

Podczas Tygodnia Mistrzów od 9 do 14 maja br. w salonach Mercedes-Benzkażdy właściciel samochodu dostawczego lub vana dowolnej marki możeskorzystać z bezpłatnego szkolenia z zakresu ekonomicznej jazdy MercedesamiVito i Viano. Oferujemy też jazdy testowe, podczas których będziemożna poznać inne zalety Vito i Viano. Na najlepszych czekają atrakcyjnenagrody

 

DAF Advanced Transport efficiency

Firma DAF wprowadza, jako część programu ATe (Advanced Transport efficiency),specjalne wersje ciągników siodłowych dla popularnych modeli CF85 iXF105. Ich parametry techniczne zostały całkowicie zoptymalizowane w celuuzyskania maksymalnej wydajności i oszczędności oraz możliwie najmniejszegowpływu na środowisko naturalne. Nowe modele ATe CF85 i XF105 są jużdostępne.

 

Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy

Już od poniedziałku rozpoczyna się poszukiwanie mistrzów ekonomicznejjazdy samochodami dostawczymi. Do konkursu zaproszeni są użytkownicysamochodów wszystkich marek. Śmiałkowie będą walczyć nie tylko otytuł, ale także o atrakcyjne nagrody – zapas paliwa na rok lubekskluzywny wyjazd VIP na wyścig Formuły 1 na torze Hockenheim. Jazdykonkursowe odbywać się będą w najbardziej oszczędnym samochodzie swojejklasy – Mercedes-Benz Vito.

 

Strona internetowa szkoleń DAF EcoDrive

Firma DAF Trucks Polska uruchomiła stronę internetową dla osóbzainteresowanych udziałem w szkoleniach z ekonomicznej jazdy DAF EcoDrive-  www.dafecodrive.pl.

 

Jeden egzamin, jedna baza pytań

Szykuje się kolejna rewolucja w egzaminach na prawo jazdy. Tym razemteoretycznych. W całym kraju będzie obowiązywać jedna, wspólna bazapytań, za której przygotowanie odpowiedzialny będzie minister ds.transportu. Projekt nowelizacji zmian wpłynął już do Sejmu.

 

Chcesz zdobyć prawko? Musisz być eko!

Już nie wystarczy teoretyczna wiedza nt. przepisów drogowych, pierwszejpomocy, umiejętne manewrowanie na placu i bezbłędna jazda w mieście. Odprzyszłego roku, aby zdobyć uprawnienia do kierowania samochodem, trzebabędzie się wykazać również umiejętnością ecodrivingu.

 

Dzieki tej szkole będziesz lepszym kierowcą!

Właśnie mija dziesięć lat odkąd została uruchomiona w Polsce jedna znajbardziej rozpoznawalnych szkół jazdy. Od tamtej pory w Szkole Autoudało się przeszkolić 22 197 kierowców, którzy w sumieprzejechali 2,5 mln kilometrów podczas zajęć i z pewnościąprzyczynili się do mniejszej liczby wypadków na drogach. Zobacz, czywarto skorzystać z takiego szkolenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szkolenia ECO".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019