Wyszukiwałeś:

szkolenia

. Znaleziono 269 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szkolenia

Spróbuj też wyszukać: szkolenia i egzaminowanie na prawo jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 269 wszystkich):

Ruszają szkolenia nt. GVO

Od 1 listopada w Polsce zaczną obowiązywać przepisy europejskiegorozporządzenia GVO, które radykalnie liberalizują rynek dealerski. Wpaździerniku odbędą się szkolenia, które mają pomócróżnym podmiotom działającym na rynku motoryzacyjnym zrozumieć noweprzepisy.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Skoda dla niepełnosprawnych

Właśnie rusza kolejne szkolenie z L-Driving dla osóbniepełnosprawnych, organizowane przez Szkołę Auto.Szkolenia, umożliwiająceosobom z dysfunkcjami narządów ruchu zdobycie uprawnień do prowadzeniapojazdów, organizowane są w ramach programu Start 2.

 

Na wczasy po prawo jazdy

Zbliżają się wakacje i wiele ośrodków szkolenia wzbogaca swoje ofertyo możliwość zdobycia prawa jazdy na zorganizowanych w tym celu obozach iwczasach. Czy zawsze jest to korzystne dla kursanta?

 

Szkolenia okresowe w Szkołach Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks

Volvo Trucks opracowało kompleksowy program szkolenia spełniający ustawowewymagania UE, min. obowiązek odbycia przez kierowców 35 godzin szkoleniauzupełniającego w ciągu każdych pięciu lat. Szkolenia realizowane przezSzkołę Doskonalenia Jazdy Volvo Trucks w Polsce obejmują teraz takżeszkolenie okresowe kierowców ciężarówek. Program szkoleń VolvoPolska O/Samochody Ciężarowe jest realizowany we współpracy zpartnerami zewnętrznymi (niektóre WORD-y, OZPTD).

 

Czas na kolejne szkolenia okresowe

Dla kolejnej grupy kierowców samochodów ciężarowych iautobusów mija termin na przedłużenie uprawnień do wykonywania swojejpracy. Stowarzyszenie KIEROWCA.PL przypomina, że aby uzyskać odpowiedni wpisdo prawa jazdy przed określoną rozporządzeniem datą 10 września, powinnioni ukończyć obowiązkowe szkolenie okresowe do 10 sierpnia.

 

Tak szkolą się Fleet Managerowie

Po sukcesie szkolenia w Bronisławowie dla centralnej Polski mobilna AkademiaFleet Managera przeniosła się do województwa świętokrzyskiego, akonkretnie do Starachowic. Zainteresowanie regionalnym szkoleniem byłoolbrzymie. 60 uczestników i 30 przedstawicieli sponsorów nienarzekało na brak atrakcji. Elementem dominującym były oczywiście wykłady.

 

Prawo jazdy jednak bez VAT!

To niewątpliwie dobra informacja dla przyszłych kandydatów nakierowców, jak i dla samych szkół jazdy. MinisterstwoFinansów postanowiło dać im prezent świąteczno-noworoczny i w wydanejinterpretacji uznało, że szkolenia na prawo jazdy będą jednak zwolnione zpodatku VAT.

 

Wątek na forum: Ekojazda ? Inwestycja w Oszczędność | Bezpłatne Szkolenia

?EKOJAZDA ? INWESTYCJA W OSZCZĘDNOŚĆ?nnnSzkoła Jazdy Renault serdecznie zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków UE, w ramach którego 300 osób ze średnich, małych i mikro firm (w tym również osoby samozatrudnione) może za darmo odbyć szkolenie w zakresie technik ekojazdy samoc...

 

Wątek na forum: Szkolenia BHP dla kierowców

Zastanawia mnie dlaczego kierowcy pracujący w firmie zajmujacej się przewozem osób muszą uczestniczyć w szkoleniach BHP. Jestem właścicielem takiej firmy i współpracuje z usługodawcą wykonującym szkolenia BHP, nie powiem bo jestem zadowolony z warunków współpracy, ale zastanawia się mnie dlaczego...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019