Wyszukiwałeś:

szosa X

chelminska X

Toruniu X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szosa chelminska w Toruniu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Unijne fundusze na Chełmińską

Połowa kosztów budowy  odcinka Szosy Chełmińskiej od ul. Polnejdo granic Torunia będzie sfinansowana z funduszy europejskich. Miasto dostaniena ten cel blisko 9 mln zł z Regionalnego Programu OperacyjnegoWojewództwa Kujawsko-Pomorskiego. Prace już trwają.

 

Nowe wyświetlacze czasu na toruńskich ulicach

Drogowcy w większych miastach inwestują w zegary odmierzające czas do zmianyświateł na sygnalizatorze. Ostatnio Miejski Zarząd Dróg w Toruniuzakupił kolejne wyświetlacze czasu. Dwanaście urządzeń zostaniezamontowanych w miejscach, które wytypowała Komisja Bezpieczeństwa,działająca przy Miejskim Zarządzie Dróg w Toruniu. Są to przedewszystkim skrzyżowania o dużym natężeniu ruchu. Koszt urządzeń wraz zmontażem wynosi ponad 36 tysięcy złotych.

 

Trasa Staromostowa przed terminem

Zakończyła się przebudowa pierwszego odcinka Trasy Staromostowej w Toruniu.Prace, które miały trwać do końca listopada, Skanska ukończyła namiesiąc przed umownym terminem. Wartość robót wyniosła niemal 17,2mln zł brutto.

 

Plac Hoffmana w Toruniu z unijnym dofinansowaniem

Toruń otrzymał blisko 11 mln złotych dofinansowania ze środkówunijnych na przebudowę placu prof. A. Hoffmana. Plac prof. A. Hoffmana jestczęścią dużej inwestycji pn.: „Przebudowa skrzyżowania na Placu prof.A. Hoffmana wraz z ul. J. Bema na odcinku od Placu prof. A. Hoffmana do ul.Szosa Chełmińska w Toruniu. Etap I – Przebudowa skrzyżowania na placuprof. A. Hoffmana”.

 

Toruń: sezon budowlany w pełni

Ruszył kolejny etap przebudowy jednej z najbardziej uczęszczanych tras wToruniu - ulicy M. Skłodowskiej-Curie. Tym razem drogowcy biorą się zaodcinek od węzła Chrzanowskiego do ul. Równinnej. Kompleksowaprzebudowa potrwa do jesieni 2012 roku.

 

TAK dla toruńskiej średnicówki

Dobra wiadomość dla kierowców, którzy stoją w korkach chcącprzedostać się ze wschodniej do zachodniej części Torunia i naodwrót. Już niebawem ogłoszony zostanie przetarg na budowę pierwszegoodcinka Trasy Średnicowej Północnej, który połączy ulicęGrudziądzką z Szosa Chełmińską.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szosa chelminska w Toruniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018