Wyszukiwałeś:

szyba X

samochodowa X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: szyba samochodowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Szyba, która nie zamarznie

Mimo temperatur poniżej zera wielu kierowców niedługo nie będziemusiało już skrobać szyb. Naukowcy z Volkswagena i Audi zaprezentowali po razpierwszy nieparującą i niezamarzającą szybę samochodową, opracowanąwspólnie z Instytutem Fraunhofera IST z Braunschweigu.

 

Czysta szyba, znaczy bezpieczna jazda

Zima nie ułatwia życia kierowcom - śnieg, lód i breja. Wszystkoląduje na szybie samochodu, która zwłaszcza w takich warunkach powinnabyć krystalicznie przejrzysta. O to kilka sposobów jak radzić sobie zzachowaniem czystości samochodowego okna na świat.

 

Brudny samochód jest niebezpieczny!

Brud bardzo znacząco wpływa na bezpieczeństwo prowadzenia auta –przekonywali eksperci sieci ProfiAuto.pl przy okazji Międzynarodowego DniaMycia Samochodów.

 

Inwestycja Pittsburgh Glass Works otrzyma dofinansowanie

Firma Pittsburgh Glass Works podpisała umowę o dofinansowanie z Funduszy UEprojektu budowy innowacyjnego zakładu produkcji szyb samochodowych w Polsce.Amerykańska firma zainwestuje 244 mln zł w budowę fabryki w ŚrodzieŚląskiej. W zakładzie powstanie 160 miejsc pracy.

 

Trwa rekrutacja do fabryki szyb Pittsburgh Glass Works

Do sierpnia 2011 w Komornikach koło Środy Śląskiej zostanie zbudowanafabryka szyb samochodowych amerykańskiej firmy Pittsburgh Glass Works.Produkcja ruszy wiosną 2012 roku. To jedna z największych bezpośrednichinwestycji zagranicznych w Polsce, całkowita jej wartość jest szacowana naponad 200 mln złotych. W fabryce miejsce pracy znajdzie docelowo co najmniej170 osób. Od początku roku trwa rekrutacja pracowników do fabrykiPGW.

 

Multimedialne okno na świat

 

Aby podróż nie była nudna dla dzieci, inżynierowie z Toyoty wpadli na pomysł, aby z bocznej szyby stworzyć centrum rozrywki - mojeauto.tv

 

Rysy i odpryski na szybie - jak się ich pozbyć?

Porysowana lub posiadająca odpryski szyba w aucie, może skutecznie utrudniaćjazdę. W szczególności w nocy albo słoneczny dzień. Jeśli ubytki sąniewielkie jej powierzchnię można wypolerować. W bardziej drastycznychprzypadkach potrzebna będzie wymiana na nową.

 

Jeździmy z uszkodzonymi szybami

Jak pokazują przeprowadzone badania, spory odsetek polskich kierowcównie dba o stan szyb w swoim aucie. Wyniki pokazały, że 26% kierowcówjeździ z uszkodzonymi szybami, a 13% w ogóle nie zwraca uwagi na ichstan. Jednocześnie 94% respondentów zgadza się, że kondycja szyby makluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze.

 

Czysta szyba, czyste bezpieczeństwo

Zima nie ułatwia życia kierowcom - śnieg, lód i breja. Wszystkoląduje na szybie samochodu, która zwłaszcza w takich warunkach powinnabyć krystalicznie przejrzysta. O to kilka sposobów jak radzić sobie zzachowaniem czystości samochodowego okna na świat.

 

Innowacyjna szyba w Volkswagenie

Volkswagen opracował podgrzewaną przednią szybę, która nie posiadazatopionych drucików, a do tego zapewnia bardzo dobrą widoczność.Zapobiega również parowaniu oraz ponownemu osadzaniu się lodu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "szyba samochodowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019