Wyszukiwałeś:

tablice X

rejestracyjne X

. Znaleziono 72 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tablice rejestracyjne

Spróbuj też wyszukać: tablice rejestracyjne vw polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 72 wszystkich):

Wątek na forum: Quad jak samochód

Jakby do tych Quadów przyczepić tablice rejestracyjne to nareszcie można by znaleźć tych co rozjeżżają rezerwaty przyrody tak dla fantazji. Teraz policja jest bezradna, a tak w końcu dorwie idiotę. ~Greg12

 

Unijne tablice od 2 maja

Ministerstwo Transportu i Budownictwa informuje, że 2 maja 2006 r. wchodzi wżycie rozporządzenie MTiB z dnia 20 kwietnia 2006 r. zmieniającerozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz.U. Nr 70, poz.489), które wprowadza unijny wzór tablic rejestracyjnych.

 

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Podrożeje wydanie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekty zmian dwóchrozporządzeń, które wprowadzą już wkrótce wyższe stawkiopłat za wydanie prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowegoi tablic rejestracyjnych.

 

Wyjaśnienie w sprawie nalepek legalizacyjnych

W związku z wprowadzającymi opinię publiczną w błąd publikacjami prasowymio rzekomych planach wprowadzenia obowiązku naklejania na tymczasowe tablicerejestracyjne dodatkowego "hologramu w kształcie koła z określoną datąważności", Ministerstwo Infrastruktury wyjaśnia, że przepisy w tymzakresie funkcjonują od wielu lat.

 

Rejestracja auta zabytkowego

Coraz więcej osób poszukuje zabytkowego auta i chce nim poruszać siępo drogach, jeżdżąc na zloty i spotkania klubowiczów. Przy zakupieauta klasycznego od razu pojawia się aspekt rejestracji takiego egzemplarza.Dziś postaramy się pokrótce przedstawić drogę do rejestracji autazabytkowego i zdobycia tzw. „żółtych tablic”.

 

Rejestracja auta sprowadzonego - krok po kroku

Kolejki w urzędach, cała seria opłat i stos niezbędnych dokumentów -tak wygląda proces rejestracji auta zza polskiej granicy. Czy to naprawdę takie trudne?

 

Trzecia tablica będzie w końcu legalna

Do tej pory kierowcy, którzy chcieli przewozić zamontowany z tyłubagażnik rowerowy mieli nie lada problem. Przepisy były tak skonstruowane, żewykluczały taką możliwość. W przyszłym roku to się jednak zmieni.

 

Zaostrzenie kar za kradzież tablic rejestracyjnych

Nawet do pięciu lat więzienia grozić ma temu, kto ukradnie tablicerejestracyjne pojazdu. Rząd szykuje zmiany w tej kwestii.

 

Od dziś działa czasowa rejestracja samochodów

Nowa forma czasowej rejestracji pojazdów to tzw. profesjonalna rejestracja. Zielone tablice rejestracyjne wchodzą w życie od dziś, 11 lipca2019 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tablice rejestracyjne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021