Wyszukiwałeś:

tablice X

rejestracyjne X

rejestracja X

pojazdu X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tablice rejestracyjne rejestracja pojazdu

Spróbuj też wyszukać: PB 5730 AP tablice rejestracyjne rejestracja pojazdu CT 3113 E tablice rejestracyjne rejestracja pojazdu LEM7804

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Trzeba oddać tablice!

Od środy obowiązują zmienione przepisy rozporządzenia regulującegorejestrację samochodów. Zgodnie z nowymi zapisami przy rejestracjikażdego samochodu, także sprowadzonego z zagranicy, niezbędne będzie oddanietablic rejestracyjnych.

 

Karty pojazdu pozostają

Nie jest prawdą, jakoby polski rząd prowadził w chwili obecnej prace nadprojektem ustawy o likwidacji kart pojazdów.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Krótszy czas oczekiwania na dowody rejestracyjne

Znacząco ma się skrócić czas oczekiwania na nowy dowódrejestracyjny pojazdu. To efekt integracji przez Polską WytwórnięPapierów Wartościowych systemów Pojazd oraz CEPiK.

 

Numery rejestracyjne nie będą się zmieniać

Szybsze rejestrowanie samochodów sprowadzanych z UE, stały numerrejestracyjny auta przez cały okres użytkowania, dostęp do informacji oprzebiegu samochodu i liczbie zmian jego właścicieli, to tylko niektórepropozycje jakie znajdują się w projekcie ustawy o centralnej ewidencjipojazdów oraz kierowców.

 

Wyjaśnienie w sprawie nalepek legalizacyjnych

W związku z wprowadzającymi opinię publiczną w błąd publikacjami prasowymio rzekomych planach wprowadzenia obowiązku naklejania na tymczasowe tablicerejestracyjne dodatkowego "hologramu w kształcie koła z określoną datąważności", Ministerstwo Infrastruktury wyjaśnia, że przepisy w tymzakresie funkcjonują od wielu lat.

 

Wyrejestrowanie samochodu - jak to zrobić?

Przychodzi taki czas w żywocie naszego samochodu, że trzeba będzie gowyrejestrować lub zezłomować. Zobacz, jak zrobić to zgodnie z prawem.

 

Ile kosztuje rejestracja samochodu krajowego

Rejestracja samochodu nie zajmuje dużo czasu pod warunkiem, żeprzygotowaliśmy wszystkie dokumenty oraz zrobiliśmy odpowiednie opłaty.Dowiedz się, ile kosztuje zarejestrowanie samochodu nowego oraz używanegokupionego w Polsce.

 

Rejestracja auta zabytkowego

Coraz więcej osób poszukuje zabytkowego auta i chce nim poruszać siępo drogach, jeżdżąc na zloty i spotkania klubowiczów. Przy zakupieauta klasycznego od razu pojawia się aspekt rejestracji takiego egzemplarza.Dziś postaramy się pokrótce przedstawić drogę do rejestracji autazabytkowego i zdobycia tzw. „żółtych tablic”.

 

Rejestracja auta sprowadzonego - krok po kroku

Kolejki w urzędach, cała seria opłat i stos niezbędnych dokumentów -tak wygląda proces rejestracji auta zza polskiej granicy. Czy to naprawdę takie trudne?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tablice rejestracyjne rejestracja pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018