Wyszukiwałeś:

tablice

. Znaleziono 170 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tablice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 170 wszystkich):

Wątek na forum: Tablice odporne na kradzież

U nas tez mogli by coś takiego wprawdzić. Ogólnie to mogliby u nas też zrobić przednią tablice na białym tle a tylną na żółtym. (Tak jest m.in w UK i Francji) Zaś jesli chodzi o tablice tzw zabytkowe to niech będą żółte np z niebieską czcionką. ~seeker

 

Wątek na forum: Trzeba oddać tablice!

Pan minister chyba ma swój skup złomu ??? Aluminium drogie a tablice są własciciela bo za nie zapłacił. Ktoś tu chce chyba bardzo dobry interes zrobić . Za darmoche kilkaset tysięcy ton aluminium rocznie ???? Ja też tak chce !!!!!! Jak moge oddawac tablice rej z innych krajów UE ?? We właściwyy...

 

Unijne tablice od 2 maja

Ministerstwo Transportu i Budownictwa informuje, że 2 maja 2006 r. wchodzi wżycie rozporządzenie MTiB z dnia 20 kwietnia 2006 r. zmieniającerozporządzenie w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz.U. Nr 70, poz.489), które wprowadza unijny wzór tablic rejestracyjnych.

 

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Podrożeje wydanie prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekty zmian dwóchrozporządzeń, które wprowadzą już wkrótce wyższe stawkiopłat za wydanie prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego, pozwolenia czasowegoi tablic rejestracyjnych.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Wyjaśnienie w sprawie nalepek legalizacyjnych

W związku z wprowadzającymi opinię publiczną w błąd publikacjami prasowymio rzekomych planach wprowadzenia obowiązku naklejania na tymczasowe tablicerejestracyjne dodatkowego "hologramu w kształcie koła z określoną datąważności", Ministerstwo Infrastruktury wyjaśnia, że przepisy w tymzakresie funkcjonują od wielu lat.

 

Rejestracja auta zabytkowego - wady i zalety

Gdy decydujemy się na rejestrację samochody jako auta zabytkowego otrzymujemytzw. "żółte tablice". Ma to swoje zarówno wady jak izalety. Postaramy się przybliżyć pozytywne aspekty jak i negatywne tegoprocesu.

 

Rejestracja auta zabytkowego

Coraz więcej osób poszukuje zabytkowego auta i chce nim poruszać siępo drogach, jeżdżąc na zloty i spotkania klubowiczów. Przy zakupieauta klasycznego od razu pojawia się aspekt rejestracji takiego egzemplarza.Dziś postaramy się pokrótce przedstawić drogę do rejestracji autazabytkowego i zdobycia tzw. „żółtych tablic”.

 

Trzecia tablica będzie w końcu legalna

Do tej pory kierowcy, którzy chcieli przewozić zamontowany z tyłubagażnik rowerowy mieli nie lada problem. Przepisy były tak skonstruowane, żewykluczały taką możliwość. W przyszłym roku to się jednak zmieni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018