Wyszukiwałeś:

takeri X

mazda X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: takeri mazda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Mazda Takeri

Podczas 42. Targów Samochodowych Tokio 2011 japońska Mazda zaprezentuje swój najnowszy koncept zapowiadający przyszłego sedana marki. Podczas targów zadebiutuje również nowa Mazda CX-5 przeznaczona na rynekKraju Kwitnącej Wiśni.

 
 

Inteligentne hamowanie od Mazdy

Mazda odsłoniła właśnie kolejne szczegóły na temat innowacyjnegosystemu i-ELOOP (Intelligent Energy Loop), czyli systemu odpowiedzialnego zarekuperację energii.

 

Mazda Takeri

 

Koncepcyjna Mazda Takeri stanowi zapowiedź nowej Mazdy 6

 

Mazda 6 o nadwoziu coupe

Wygląda na to, że Mazda 6 będzie oferowana w czterech wersjach nadwoziowych.Do obecnych trzech dołączy bowiem za niedługo dwudrzwiowe nadwozie coupe.

 

Mazda na wystawie Tokyo Motor Show 2011

 

Na stoisku Mazdy możnabyło zobaczyć zapowiedź Mazdy 6, koncept Takeri

 

Mazda przedstawia MX-5 GT

Widać, że tegoroczny Festiwal Prędkości na torze w Goodwood bardzo upodobali sobie producenci aut. Mazda jest kolejnym który zaprezentuje nowy, tym razem koncepcyjny model MX-5.

 

Mazda: Nadchodzi japoński samuraj

Mazda po kilkunastu dniach podsycania ognia i prezentacji krótkich zapowiedzi filmowych wreszcie dziś prezentuje najnowszą generację Mazdy6.Auto premierowo zostanie pokazane na Salonie Samochodowym w Moskwie.

 

Mazda 6 kombi: Lubi zaskakiwać

Moja znajomość japońskiego sprowadza się do kilku wyrazów: seppuku,harakiri, konnichiwa czy kamikaze. A właściwie sprowadzała. Bowiem potygodniu spędzonym za kierownicą Mazdy 6 moje słownictwo językapotomków samurajów zostało nieco wzbogacone. I jestem pewien, żepozostanie mi ono na dłużej w pamięci, tak jak zresztą i sama"szóstka", która zaskoczyła mnie pod wielomawzględami.

 

Mazda 6 wyróżniona za design

Najnowsza generacja Mazdy 6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "RedDot", przyznawaną modelom wyróżniającym się wyjątkowąstylizacją nadwozia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "takeri mazda".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018