Wyszukiwałeś:

tanie X

opony X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tanie opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Tanie opony od Renault

Renault wpadł na pomysł jak można pomóc kierowcą w obniżeniukosztów utrzymania samochodów, a nie są one przecież niskie.

 

Opony niemarkowe coraz lepsze

W ubiegłym tygodniu, za pośrednictwem niemieckiego automobilklubu ADAC,przybliżyliśmy Wam wyniki testu nowych opon letnich na sezon 2012 dlasamochodów klasy SUV. Dziś kontynuujemy ten temat, jednak tym razemskupimy się na wyborze odpowiednich pneumatyków dla szeroko pojętejgrupy aut osobowych, do których mogą pasować gumy w popularnymrozmiarze 165/70 R14.

 

Opony zimowe - czy, jakie i kiedy?

Każdego roku, niczym bumerang, powraca temat używania opon zimowych. Sązdecydowani zwolennicy ich stosowania, ale nie brak także i głosów, żenie zawsze są one niezbędnie potrzebne. Podpowiadamy zatem, kiedy są onekonieczne, kiedy jest najwłaściwszy moment na ich założenie, a także jakiewybrać, gdy stoimy przed koniecznością ich nabycia.

 

Wybieramy tańsze opony, choć...

Polscy kierowcy, stojąc przed koniecznością nabycia opon do swojego auta,wybierają przede wszystkim modele z klasy economy, choć jednocześnie corazwiększą wagę przywiązują do jakości kupowanego ogumienia.

 

Tanie opony - nowe czy używane bądź bieżnikowane?

Oszczędzanie na oponach? Możliwości jest kilka. Kupno najtańszych opondostępnych na rynku, postawienie na używane opony bądź bieżnikowane.Możemy też całkowicie zrezygnować z zakupu kompletu zimowego ogumienia.Zawsze jednak miejmy z tyłu głowy możliwe zagrożenia wynikającego z takichwyborów.

 

Czy tanie opony są faktycznie gorsze?

Szukasz tanich opon? Zastanawiasz się nad modelami z Chin, Korei, Tajwanu czyteż z Polski, ale boisz się o swoje bezpieczeństwo? Specjaliści z GTUsprawdzili, jak najtańsze na rynku opony wypadają na tle droższych, a więcteoretycznie lepszych konkurentów.

 

Opony używane ? czy to ma sens?

Opony używane. Temat, który ma pewnie tyle samo przeciwników, coi zwolenników. Jedni będą zachwalać atuty niskiej ceny, drudzy pukaćsię w czoło i mówić, że to niebezpieczne. Czy gra jest wartaświeczki? Sprawdzamy temat i sprawdzamy co w tym temacie mówispecjalista.

 

Opony używane, bieżnikowane czy najtańsze nowe?

Wymiana opon jest dla kierowców tak nieuchronna jak podatki. Bywa też jednak kosztowna, więc warto znać wady i zalety najtańszych rozwiązań.

 

Wątek na forum: Opony Strial 601

Witam, chciałem niedługo wymienić opony. Doradzono mi w zakładzie, gdzie zawsze wymieniałem opony markę Strial. Że niby nowa u nas, ale w tej cenie dobra jakościowo. Ma ktoś z was jakieś doświadczenia. ~Tadeusz

 

Wątek na forum: Tanie opony - nowe czy używane bądź bieżnikowane?

kupno używanych opon jest dla mnie niepojęte, jak można tak ryzykować życiem swoim, swoich bliskich (pasażerów) i innych uczestników rychu drogowego, i to za ile, za jakieś kilkaset złotych? jak Cie nie stać na opony, to może nie powinieneś mieć wogóle auta?? ~marsjanin

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tanie opony".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019