Wyszukiwałeś:

tankowanie

. Znaleziono 152 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tankowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 152 wszystkich):

Alternatywne tankowanie

Podwyżki cen paliw to rzecz tak oczywista jak grudniowy śnieg. Tylko, żeczasami następują one częściej niż zwykle i dla  świętego spokojuzwykle są usprawiedliwione "bardzo ważnymi" sprawami. W czasie gdypolitycy tłumaczą się w mediach dziurami, budżetami i podatkami, kierowcymają sposoby jak w tani dla nich sposób uzupełnić niedobory paliwa wbaku.

 

Wątek na forum: tankowanie

Tankowanie peugota 307 kombi na fula - pistolet odbija,a siadam do auta włączam zapłon pokazuje 3/4 zbiornika wlane paliwa. Co to może być? Coś z pływakiem? Słucham porad i dziękuję. ~wier

 

Tankowanie wodoru w 5 minut

Nowa publiczna stacja tankowania wodoru ułatwia życie posiadaczom FCX Clarity.

 

W tym roku sami zatankujemy LPG?

Byłaby to swego rodzaju rewolucja na polskich stacjach benzynowych. Do tejpory, by zatankować gaz do swojego samochodu, musieliśmy korzystać z usługpracownika stacji, choć samo tankowanie do niebezpiecznych przecież nienależy. Zmiana ta może wpłynąć na obniżkę cen LPG.

 

Samo-tankowanie LPG coraz bliżej

Ministerstwo Transportu przygotowało już projekt zmian, zgodnie zktórym kierowcy będą mogli samodzielnie tankować autogaz do swoichpojazdów. Wejście w życie nowych przepisów uzależnione jestjednak od wprowadzenia przez resort gospodarki stosownych zmian, określającychwymogi dla stacji paliwowych.

 

Audi samo znajdzie stację benzynową

W ramach systemu Audi connect pojawi się już niebawem nowa usługa -"stop na tankowanie", która nie tylko pozwoli nam znaleźćnajbliższą stację benzynową, ale także powiadomi nas o poziomie cen naniej.

 

Sami zatankujemy LPG

Już wkrótce możliwe będzie samodzielne tankowanie LPG na polskichstacjach. Eksperci nie mają jednak wątpliwości - nawet jeśli spowoduje tojakieś obniżki cen autogazu, to najwyżej minimalne.

 

Samodzielne tankowanie LPG - mamy obawy

Choć ziściły się marzenia wielu użytkowników aut napędzanych gazemLPG o możliwości samodzielnego tankowania tego paliwa, to jednak okazuje się,iż większość kierowców ma obawy z tym związane.

 

Wątek na forum: Tańsze LPG dzięki samoobsłudze?

nawet biletu autobusowego ani kolejowego przez internet samoobsługowo nie kupisz. Miejmy nadzieję, że chociaz z lpg się uda. To juz nawet nie chodzi o cenę lpg , ale o sprawne tankowanie, zamiast czekania aż po usłyszeniu dzwonka przy dystrybutorze pracownik stacji rzuci swoje dotychczasowe zajęc...

 

Tankowanie LPG nie jest takie straszne!

Od pewnego czasu przepisy pozwalają na samodzielne tankowanie gazu LPG przezklientów. Coraz większa liczba stacji paliw daje taką możliwość. Tonic trudnego! Z naszego materiału dowiesz się jak to zrobić!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018