Wyszukiwałeś:

targi X

Frankfurt X

. Znaleziono 553 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi Frankfurt

Spróbuj też wyszukać: targi frankfurt 2015

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 553 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005 - concept-cars

Zamkniętym dniem prasowym 12 września rozpoczyna się 61. MiędzynarodowaWystawa Motoryzacyjna. Dziś informacje dotyczące prototypów.

 

IAA Frankfurt 2005: Ruszył salon IAA we Frankfurcie

Wczoraj, 12 września rozpoczęła się oficjalnym dniem prasowym 61. edycjawystawy Internationale Automobil-Ausstellung we Frankfurcie nad Menem.

 

Targi w stolicy motoryzacji

W Cobo Center w Detroit trwają właśnie targi samochodowe North AmericanInternational Auto Show 2011, które oficjalnie rozpoczęły się 10, azakończą 23 stycznia.

 

Frankfurt Motor Show - tak było dwa lata temu

Już w przyszłym tygodniu rusza tegoroczna edycja wystawy samochodowej IAA weFrankfurcie nad Menem. Zanim jednak zaprosimy, za naszym pośrednictwem, do halwystawowych niemieckiej stolicy motoryzacji, postanowiliśmy przypomniećnajważniejsze wydarzenia poprzedniej edycji salonu samochodowego weFrankfurcie. Zapraszamy zatem na krótkie resume...

 

Targi we Frankfurcie rozpoczęte!

Każdy fan motoryzacji czeka na takie imprezy z wielką niecierpliwością. Boto na najważniejszych wystawach samochodowych pokazywane są nowości,które prędzej czy później (a niekiedy nigdy) pojawią się nanaszych drogach. Nie inaczej jest i z targami we Frankfurcie, którewłaśnie dziś otwierają swoje podwoje. Zapraszamy zatem za naszympośrednictwem do Frankfurtu, skąd na bieżąco będziemy Was informować onajważniejszych wydarzeniach.

 

IAA Frankfurt - VIDEO RELACJA

Liczba światowych premier znacznie ponad przeciętną, samochody zmotoryzacyjnych snów i te do codziennego użytku. To wszystko okraszoneogromną rzeszą dziennikarzy z całego świata i pięknymi kobietami. Tak wtelegraficznym skrócie można opisać tegoroczne, 64. targi samochodoweIAA we Frankfurcie nad Menem.

 

Frankfurt 2011: Gorące nowości + [VIDEO]

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie właśnie zmierzają ku końcowi, alegorące nowości jeszcze nie ochłonęły. Prezentujemy Państwu kolejnąporcję materiałów wideo z frankfurckiego salonu.

 

Targi IAA we Frankfurcie - tak było dwa lata temu

Już we wtorek rozpocznie się wystawa samochodowa we Frankfurcie nad Menem -największa tego typu impreza motoryzacyjna drugiej połowy roku, nie tylko naStarym Kontynencie. Nim zaprosimy do wirtualnej wycieczki po frankfurckichhalach wystawowych, zapraszamy na krótką wyprawę w przeszłość. Doroku 2011 i poprzedniej edycji wystawy IAA.

 

Targi Frankfurt 2015: Wszystkie modele od A do Z

Targi IAA Frankfurt 2015 zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tymprezentujemy dla Was przewodnik po wszystkich modelach, które mająswoją premierę podczas tegorocznych targach. Auta małe, luskusowe, sportowe,te produkcyjne jak i koncepcyjne. To wszystko znajdziesz w naszym przewodniku.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi Frankfurt".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019