Wyszukiwałeś:

targi X

IAA X

. Znaleziono 682 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi IAA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 682 wszystkich):

IAA 2007 z mojeauto.pl

Właśnie rozpoczęły się 62. targi motoryzacyjne we Frankfurcie nad Menem -jedna z największych tego typu imprez branżowych nie tylko w Europie, ale i nacałym świecie. W halach wystawowych pojawią się także i wysłannicymojeauto.pl, skąd będą na bieżąco informować o najważniejszychwydarzeniach tegorocznej wystawy IAA 2007.

 

Targi we Frankfurcie - historia

Choć tegoroczna wystawa Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) jest 62.edycją tej imprezy, to historia tych targów motoryzacyjnych sięgakońca dziewiętnastego wieku. Pierwsza impreza odbyła się bowiem w 1897 rokuw Berlinie.

 

IAA 2009 bez Chevroleta

Kolejna dość istotna z punktu widzenia europejskiego rynku marka samochodowazrezygnowała z udziału w tegorocznej edycji targów motoryzacyjnych IAAwe Frankfurcie. Po wcześniejszej rezygnacji kilku japońskich marek, terazpodobną decyzję podjął Chevrolet.

 

IAA 2009: Startujemy!

Dzisiaj, dniami prasowymi, rozpoczęła się wystawa samochodowa IAA weFrankfurcie nad Menem. Prawdziwa gratka dla fanów i miłośnikówmotoryzacji, na której oczywiście nie mogło zabraknąć iwysłanników mojeauto.pl, skąd na bieżąco będziemy informować onajważniejszych wydarzeniach targowych.

 

IAA 2009: Spadek mniejszy niż oczekiwano

Choć liczba widzów podczas tegorocznej edycji wystawy samochodowej IAAwe Frankfurcie nad Menem była wyraźnie niższa niż przed dwoma laty, tojednak w obliczu trwającego kryzysu i tak przewyższyła oczekiwaniaorganizatorów.

 

Pierwsze gwiazdy targów IAA 2011

Choć międzynarodowe targi IAA we Frankfurcie nad Menem odbędą się dopiero wprzyszłym roku, my postanowiliśmy już pogrzebać w portfolioproducentów, by sprawdzić, co takiego szykują swoim klientom w Europiena kolejne lata.

 

Renault Trucks na IAA

W czasie targów IAA Motor Show, Heinz-Jürgen Löw, PrezesRenault Trucks zapowiedział odnowienie całej gamy pojazdówdalekobieżnych, budowlanych i dystrybucyjnych w czerwcu 2013 roku.

 

Toyota Yaris Hybrid-R zdominuje targi IAA

Toyota w Frankfurcie zaprezentuje światu koncepcyjnego Yarisa Hybrid-R,który będzie przedsmakiem togo, co japoński producent przedstawi natargach IAA. Uwierzcie, że będzie ciekawie.

 

Targi IAA we Frankfurcie - tak było dwa lata temu

Już we wtorek rozpocznie się wystawa samochodowa we Frankfurcie nad Menem -największa tego typu impreza motoryzacyjna drugiej połowy roku, nie tylko naStarym Kontynencie. Nim zaprosimy do wirtualnej wycieczki po frankfurckichhalach wystawowych, zapraszamy na krótką wyprawę w przeszłość. Doroku 2011 i poprzedniej edycji wystawy IAA.

 

Porsche Pajun szykowany na targi IAA

We wrześniu startują targi IAA we Frankfurcie i juz pojawiają się pierwszazapowiedzi premier szykowanych na tę imprezę. Jedne z plotek mówią oelektrycznym Porsche Pajun, które szykowane jest na IAA we Frankfurcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi IAA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021