Wyszukiwałeś:

targi X

Seul X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi Seul

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Hyundai i Prada

Hyundai już od paru dobrych lat ma wysokie aspiracje do zdobycia kawałka tortuw segmencie samochodów premium. Przykładem tego jest limuzyna o nazwieGenesis, która wyraźnie odstaje od reszty gamy koreańskiego producenta.Tym razem model jest wspomagany przez projektantów z Prady.

 

Kia Cadenza – nie dla Europejczyka

Kia zaprezentowała właśnie pierwsze zdjęcia swojego nowego modelu, mającegonamieszać w klasie wyższej. Niestety, zgodnie z obecnymi zapowiedziami, KiaCadenza nie trafi na rynek europejski.

 

Roadster Chevroleta w Seulu

Chevrolet na Salonie Samochodowym w Seulu zaprezentował koncepcyjnego roadsteraz napędem hybrydowym.

 

Koncept Renault-Samsung ujawniony

Renault-Samsung pokazał w Seulu koncepcyjny model SM7 Concept, któryjest prawie produkcyjną wersją flagowego auta mariażu dwóch firm.

 

Czterodrzwiowe coupe Kii

Jak zwykle pod koniec marca rozpoczną się targi motoryzacyjne w Seulu, a nanich najbardziej będą chciały się pokazać rodzime marki. Kia przygotowałana tę wystawę koncepcyjny model, który stanowi zapowiedźczterodrzwiowego coupe.

 

Ssangyong prezentuje dużego SUV-a

W Genewie marka Ssangyong zaprezentowała koncepcyjny model SIV-1, a narozpoczynającej się właśnie wystawie w Seulu prototyp o nazwie LIV-1. Jakzwał, tak zwał, trzeba jednak przyznać, że pod względem stylistycznymSsangyong robi całkiem duże postępy.

 

Kia Novo zapowiada nowy styl marki

Początek kwietnia w świecie motoryzacji upływa głównie pod znakiem salonu samochodowego w Nowym Jorku. Ale po drugiej stronie globu także dziejąsię ciekawe rzeczy - Kia postanowiła przedstawić nowe auto koncepcyjne nawłasnym terenie.

 
 

Ssangyong XAV zaprezentowany w Seulu

Koreański producent samochodów rozkręca się coraz bardziej. Podczastargów motoryzacyjnych w Seulu firma pokazała nowy koncept o nazwie XAV.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi Seul".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018