Wyszukiwałeś:

targi X

Paryzu X

. Znaleziono 50 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Paryzu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Pięć konceptów Lotusa w Paryżu

Tegoroczny październik i targi w Paryżu będą momentem na wielką ofensywębrytyjskiej marki Lotus. Firma zamierza zaprezentować tam aż pięć nowychkonceptów.

 

Zapraszamy na targi w Paryżu

Salon samochodowy w Paryżu, jedna z największych tego typu imprezmotoryzacyjnych na świecie, właśnie został oficjalnie rozpoczęty. Podwóch dniach prasowych otwarte zostały bramy hal wystawowych dlazwiedzających. A na stoiskach ponad 100 nowości z całego motoryzacyjnegoświata

 

Porsche Panamera kombi w Paryżu

Porsche planuje podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu pokazać swoją wizję popularnych ostatnio shooting braków. Auto zostanie opracowane na bazie Panamery.

 

Jaguar F-Type premierą w Paryżu

Najnowszy model z gamy Jagura oznaczony jako F-Sport zadebiutuje na zbliżających się targach w Paryżu, które wystartują już zakilkanaście dni.

 

Tajemniczy koncept Bentley?a w Paryżu

Za miesiąc wystartują targi motoryzacyjne w Paryżu. Wśródpremierowych aut pokazanych na tej imprezie pojawi się tajemniczy konceptBentley’a.

 

Fiat Panda 4x4 premierą w Paryżu!

Za mniej niż miesiąc wystartują targi motoryzacyjne w Paryżu, naktórych włoski koncern Fiat po raz pierwszy zaprezentuje szerokiejpubliczności najnowszą Pandę w wersji 4x4.

 

Mazda6 Wagon premierowo w Paryżu

Po tym jak na salonie samochodowym w Moskwie Mazda pokazała nową "szóstkę" czas na targi w Paryżu, gdzie japoński producentprzedstawi swój najowszy model z segmentu D w wersji nadwoziowej kombi.

 

Koncepcyjny smart na stoisku w Paryżu

Targi motoryzacyjne już coraz mocniej pukają do naszych drzwi, a wraz z nimikolejne premiery. Jedną z nich jest koncepcyjny smart forstars.

 

Targi w Paryżu: Największe gwiazdy

Kilkadziesiąt światowych premier, do tego kolejne dziesiątki pojazdówkoncepcyjnych - targi motoryzacyjne w Paryżu zapowiadają się niezwykleciekawie. Żeby nie zagubić się w tym gąszczu nowości, typujemy, naszymzdaniem, najciekawsze premiery wystawy Mondial de l'Automobile.

 

Targi w Paryżu rozpoczęte

Dziś drogi fanów czterech kółek, dziennikarzy orazproducentów z branży moto spotykają się w Paryżu. Rusza Mondial del'Automobile, czyli jedna z największych i najbardziej prestiżowych wystawsamochodowych w Europie. Nie mogło na niej zabraknąć i przedstawicielamojeauto.pl.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Paryzu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019