Wyszukiwałeś:

targi X

Poznaniu X

. Znaleziono 38 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Poznaniu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Tramwaj Solarisa jeździ w Poznaniu

Kursy na regularnej linii w Poznaniu rozpoczął Solaris Tramino. Toprzedseryjny egzemplarz, który spełnia wszystkie wymogi by wozić pasażerów i który przez ostatnie miesiące był testowany wPoznaniu. Na początek z nowoczesnego, niskopodłogowego tramwaju będą mogliskorzystać pasażerowie linii nr 14.

 

Co warto zobaczyć na targach w Poznaniu?

Trwający właśnie weekend to wyśmienita okazja, by odwiedzić MiędzynarodoweTargi w Poznaniu. W halach MTP odbywa się impreza Motor Show 2012. Na największych targach motoryzacyjnych w naszym kraju można zobaczyć wiele ciekawych modeli oraz premier polskiego rynku i poczuć się niczym w Genewie...

 

Trzy premiery Mercedesa na targach w Poznaniu

Mercedes na startujące z początkiem kwietnia Poznań Motor Show przywiezietrzy auta, które po raz pierwszy pojawią się nad Wisłą. Targi wPoznaniu rozpoczynają się 4 kwietnia.

 

Wystawa Motor Show w Poznaniu rozpoczęta

Choć do targów motoryzacyjnych w Genewie czy we Frankfurcie, a nawet wLipsku brakuje im wciąż bardzo dużo, to jednak cieszmy się z tego, co mamy.W czwartek wystartowała tegoroczna edycja poznańskiego Motor Show i trzebaprzyznać, że z roku na rok postęp jest widoczny gołym okiem. Może więcjuż niedługo polscy fani motoryzacji będą mieli swoją Mekkę także wnaszym kraju.

 

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Za nami pierwsze dwa dni wystawy samochodowej w Poznaniu. Impreza, któraz roku na rok nabiera rozpędu, zgromadziła w sumie ponad 200 wystawców,w tym większość liczących się na polskim rynku koncernówsamochodowych. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni, w dwóch halachwystawowych, można podziwiać ponad 50 tegorocznych nowości.

 

Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Odbywające się w miniony weekend targi motoryzacyjne w Poznaniu zakończyłysię sporym sukcesem. Zarówno organizacyjnym, jak i frekwencyjnym.

 

Motor Show w Poznaniu - pierwsze informacje

Między 10 a 12 kwietnia będziemy mieli okazję zwiedzać wystawy na targachMotor Show w Poznaniu. Nie zabraknie na nich polskich premier aut, któreniebawem wyjadą na nasze drogi - sprawdźcie, czego można się spodziewać.

 

Arrinera pokazała swój samochód w Poznaniu!

Tegoroczne  targi Motor Show zapiszą się na kartach historii dużymiliterami. W stolicy wielkopolski odwiedzający mogą zobaczyć pierwszy, polskisuper samochód stworzony przez firmę Arrinera S.A.

 

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Za nami dzień prasowy poznańskiej wystawy samochodowej. Teraz hale targoweotwarte są dla publiczności, która na nudę nie powinna narzekać.Wiele się działo i jeszcze przez cały weekend z pewnością będzie siędziać.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Poznaniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019