Wyszukiwałeś:

targi X

Szanghaju X

. Znaleziono 87 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Szanghaju

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Porsche Panamera debiutuje w Szanghaju

Chiny nabierają coraz większego znaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego.Doceniają to kolejne koncerny, które wybierają ten kraj na miejsceswoich premier. Podczas tegorocznych targów w Szanghaju Porschezaprezentowało swoje pierwsze, czterodrzwiowe coupe o nazwie Panamera.

 

Skoda debiutuje w Szanghaju

Škoda Superb Hao Rui debiutuje na chińskim rynku podczasnajważniejszych tegorocznych targów motoryzacyjnych w Chinach. Flagowymodel koncernu będzie trzecim po Octavii Ming Rui oraz Fabii Jing Ruisamochodem Škody produkowanym przez zakłady Volkswagena w Szanghaju.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Nowe BMW Serii 6 już w Szanghaju

Według najnowszych doniesień nowa odsłona BMW Serii 6 zostanie oficjalniezaprezentowana podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Szanghaju.

 

IAA Frankfurt - VIDEO RELACJA

Liczba światowych premier znacznie ponad przeciętną, samochody zmotoryzacyjnych snów i te do codziennego użytku. To wszystko okraszoneogromną rzeszą dziennikarzy z całego świata i pięknymi kobietami. Tak wtelegraficznym skrócie można opisać tegoroczne, 64. targi samochodoweIAA we Frankfurcie nad Menem.

 

Citroen Wild Rubis: SUV w Szanghaju

Francuski producent samochodów odsłonił karty i zaprezentowałaswój koncepcyjny model, który ma zachwycać odwiedzających targimotoryzacyjne w Szanghaju. Citroen zaprezentował oficjalne zdjęcia studyjnegomodelu DS Wild Rubis.

 

Mercedes GLA oficjalnie w Szanghaju

Targi w Szanghaju rozpoczynają się w ten weekend i to na nich Mercedespostanowił po raz pierwszy publicznie pokazać swój nowy studyjny model- GLA Concept. Auto jest zapowiedzią modelu, który będzie rywalizowałw segmencie z Audi Q3 oraz BMW X1.

 

Hyundai przedstawia nowego sedana

Targi motoryzacyjne w Szanghaju pokazują, że rynek chiński rządzi sięswoimi prawami i jego status wzrasta. Pokazują to premiery przygotowanespecjalnie z myślą o klientach z Chin. Jedną z takich zaprezentowałHyundai.

 

Oto najlepsza premiera wystawy w Szanghaju

Całkowicie nowy model Infiniti Q50 zostało uhonorowane tytułem "BestChinese Premiera" przyznawanym przez organizatorów wystawysamochodowej w Szanghaju i przez jeden z wiodących chińskich portaliinternetowych.

 

Volkswagen Scirocco GTS na targi w Szanghaju

Przywrócenie modelu Scirocco po wielu latach było świetnym posunięciem Volkswagena. 23 lata po wprowadzeniu pierwszej generacji w wersji GTS, Niemcydopisują te trzy literki do najnowszego wcielenia swojego coupe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Szanghaju".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019