Wyszukiwałeś:

targi X

Tokio X

. Znaleziono 132 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Tokio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 132 wszystkich):

Kryzys ominie targi w Genewie

Dokładnie za dwa tygodnie rusza 79. już edycja międzynarodowej wystawysamochodowej w Genewie - największa tego typu impreza w Europie w pierwszejpołowie roku. I choć kryzys w różny sposób nęka branżęmotoryzacyjną, to jednak wydaje się, iż jakieś większe kłopoty ominągenewskie targi.

 

Targi w Tokio bez zagranicznych marek

Tegoroczny salon samochodowy w Tokio może zamienić przymiotnik"międzynarodowe" na "regionalne". Na wystawie pojawi sięzaledwie czterech producentów spoza Japonii.

 

Nikt nie chce do Tokio

Targi motoryzacyjne w Tokio, jeszcze do niedawna największa tego typu imprezana kontynencie azjatyckim, w tym roku będzie wystawą typowo regionalną. Zudziału zrezygnował bowiem Hyundai, ostatni z liczących się zagranicznychproducentów samochodowych.

 

Tokio 2009: Przyszłość motoryzacji po japońsku

Gdyby nie to, iż pozycja japońskiej motoryzacji jest niezwykle silna, owystawie samochodowej w Tokio można by w tym roku nie wspominać. Pozaproducentami z Kraju Kwitnącej Wiśni ominęły ją niemal wszystkie światowekoncerny. Co jednak nie oznacza, że w halach wystawowych Makuhari dzieje sięniewiele.

 

Najlepsze nowości targów Tokio 2009

Zespół redakcyjny znanego amerykańskiego magazynu AutoWeek ogłosiłzdobywców nagrody "Editors’ Choice" wybranychspośród modeli zaprezentowanych podczas salonu samochodowego w TokioMotor Show 2009.

 

Czy rywala Toyoty GT86 od Nissana zobaczymy w Tokio?

O tym, że Nissan szykuje rywala dla Toyoty GT86 mówi się już odjakiegoś czasu. Teraz jednak pojawiły się plotki, że świat po raz pierwszyujrzy ten samochód na najbliższych targach w Tokio.

 

Honda szykuje się na wystawę w Tokio

Już za niecały miesiąc rozpoczną się targi motoryzacyjne w stolicypaństwa, które aspiruje do miana potęgi motoryzacyjnej. Nie bez podstawzresztą. Jak zwykle sporo do pokazania będą mieć lokalni producenci. Dziśprzedstawiamy, co na Tokyo Motor Show 2013 zaprezentuje Honda.

 

Wiemy, co Nissan pokaże w Tokio

Przez kilka dni Europejczycy emocjonowali się premierą nowej generacjiQashqaia. Modelu tego nie zobaczą jednak goście wystawy w Tokio, co jednak nieoznacza, że w stolicy Japonii na stoisku Nissana będzie "wiałonudą".

 

Premiery Mazdy na targach w Tokio

Mazda do Tokio przywiozła trzy premiery, którymi chwali się naojczystej ziemi. Dwie z nich bazują na Mazdzie 3  a jedna na"szóstce".

 

Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor Show

KAI i Vision Coupe – to nazwy konceptów, które Mazdazaprezentowała na salonie samochodowym w Tokio. Łączy je nietuzinkowa uroda.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Tokio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019