Wyszukiwałeś:

targi X

genewa X

koncepty X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi genewa koncepty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Trójkołowa Honda

Trójkołowy, jednoosobowy pojazd 3R-C oraz miejski EV-N, które tokoncepty będzie można zobaczyć już niebawem na wystawie w Genewie,prezentują, w jaki sposób Honda wyobraża sobie komunikację w wielkichmiastach w niedalekiej przyszłości.

 

Najpiękniejsze strony Genewy

Samochody samochodami, premiery premierami, a koncepty konceptami, jednak niebyłoby prawdziwych targów motoryzacyjnych jeszcze bez jednego ważnegoelementu, który pozbudza zmysły przede wszystkim męskiej częściwidowni. Mowa oczywiście o hostessach towarzyszących prezentowanym nowościom.

 

Znamy już nową Zafirę

Opel tuż przed oficjalną premierą na targach w Genewie pokazał światukoncept nowej Zafiry.

 

Nowy koncept Skody odkryty

Właśnie zobaczyliśmy najnowszy koncept Skody oraz nowy design jej loga, czylidwie długo zapowiadane niespodzianki na tegorocznych targach w Genewie.

 

Nowy busik Volkswagena

Na stoisku VW w Genewie można było zauważyć bardzo ciekawe koncepcyjne autoo nazwie Bulli, które jest wersją rozwojową Microbusa z 2001 roku.

 

Pierwszy crossover Seata

Seat pokazał w Genewie swojego pierwszego crossovera - koncepcyjny model IBX.

 

Fiat i Zagato razem w Genewie

Na trwających właśnie targach samochodowych w Genewie, na stoisku Fiatamożemy dostrzec pewną żółtą Pięćsetkę.

 

Miejskie "coś" Toyoty

Targi motoryzacyjne to mnóstwo premier, jakie niebawem pojawiają się wsprzedaży. To także liczne pojazdy koncepcyjne, z których część nieujrzy już więcej światła dziennego. I takim właśnie przykładem jest chybakoncepcyjna Toyota i-Road, która stanowi zapowiedź, jak za jakiś czasbędą wyglądać miejskie pojazdy.

 

Genewa 2013: Śpiew przyszłości

Koncepty, prototypy, modele studyjne - jak by ich nie zwać - stanowią zawszeważny element każdych liczących się targów motoryzacyjnych. I to narówni z nowościami rynkowymi czy pięknymi hostessami. Zapraszamy dokrótkiej wycieczki po tegorocznej wystawie w Genewie z przystankami przynajciekawszych, naszym zdaniem, pojazdach koncepcyjnych.

 

Koncepcyjna Genewa

Na każdych liczących się targach motoryzacyjnych obok świeżutkich nowości,pięknych hostess nie może zabraknąć również pojazdówkoncepcyjnych. Jedne zapowiadają bliskie wprowadzenie nowego modelu, innepokazują, jak będą się zmieniać stylistycznie przyszłe modele, a jeszczeinne stanowią pokaz siły projektowej danej marki. Poniżej nasze zestawienienajciekawszych konceptów tegorocznej wystawy w Genewie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi genewa koncepty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021