Wyszukiwałeś:

targi X

genewa X

premiera X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi genewa premiera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś, tj. 4 marca, dniami prasowymi rozpoczęła się 78. edycjamiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. To jedna znajwiększych i najważniejszych tego typu imprez nie tylko na StarymKontynencie. Blisko tysiąc różnych marek, 260 wystawców z 30krajów, ok. 100 światowych bądź europejskich premier, a pomiędzy nimii nasz wysłannik. Genewa 2008 rozpoczęta!

 

Audi A1 już w marcu

To będzie najmniejszy przedstawiciel segmentu premium. Światowa premiera AudiA1 będzie miała miejsce w marcu na wystawie w Genewie, a już w lutymniemiecki koncern zaprezentuje pierwsze zdjęcia swojego malucha.

 

Nowe Picanto - oficjalne zdjęcia

Kia nie kazała zbyt długo czekać swoim fanom i miesiąc po ujawnieniupierwszych szkiców możemy zobaczyć, jak wygląda nowa generacja modeluPicanto. Oficjalna premiera na marcowej wystawie w Genewie.

 

Pierwsze szkice nowego Rio

Choć targi motoryzacyjne w Detroit w pełni, my już mamy pierwsze informacjena temat nowości, jakie pojawią się na marcowej wystawie w Genewie. Naliście światowych premier będzie można znaleźć m.in. nową generację KiiRio. A na razie prezentujemy pierwsze szkice tego auta.

 

Dwie premiery na stoisku Opla w Genewie

Targi w Genewie rozpoczną się już za miesiąc. W Szwajcarii zobaczymy wieleznaczących premier i ciekawych modeli. Część producentów już poinformowała świat co przywiezie do Genewy, część jeszcze trzyma to w tajemnicy. Opel na swoim stoisku pokaże dwa nowe modele.

 

Premiery w kraju sera, zegarków i czekolady

Dziś rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Genewie. Szwajcarska impreza należy do najważniejszych tego typu w roku. To tu wszyscy producenci przywożą modele, którą mają być najpotężniejszą bronią w walce z konkurencją. Przyjrzymy się zatem genewskiemu arsenałowi najciekawszej broni.

 

Genewa 2013: 300 i więcej

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcieluksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targówmotoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnegospełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przeglądnajważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu SamochodowegoGenewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jestwciskanie w fotel.

 

McLaren 650S premierą w Genewie

650S, takie oznaczenie będzie nosił najnowszy model opracowany w Woking.McLaren przedstawił pierwsza zapowiedź nowego drogowego bolidu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi genewa premiera".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021