Wyszukiwałeś:

targi X

koncepty X

premiera X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi koncepty premiera

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Oto nowy crossover Hyundaia

Choć do wystawy samochodowej w Nowym Jorku, gdzie odbędzie się jego oficjalnapremiera, pozostał jeszcze tydzień Hyundai już zdecydował sięzaprezentować pierwsze zdjęcie prototypowego crossovera.

 

Mitsubishi Outlander niczym Lancer

Podczas rozpoczynających się już w tym tygodniu targów motoryzacyjnychw Nowym Jorku Mitsubishi zaprezentuje odświeżoną wersję Outlandera, na raziejeszcze w postaci koncepcyjnego GT Prototype.

 

Jak Golf Coupe

Dla Volkswagena rozpoczyna się wyjątkowy rok, który przyniesie ze sobąnajwięcej premier w historii firmy. Numerem 1 na liście nowości 2010 jestcałkowicie nowe coupe z hybrydowym napędem, które śmiało możnanazwać Golfem Coupe.

 

Nowe logo i maluch

Na rozpoczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie samochodowej wGenewie Skoda zamierza zaprezentować koncepcyjną jeszcze wersję małegomodelu, a także odnowione logo marki, które pojawi się jużwkrótce na wszystkich nowych autach Skody.

 

Crossover Peugeota w Szanghaju

Peugeot pokazał właśnie koncepcyjny model SxC, który swójdebiut będzie miał w przyszłym tygodniu na targach motoryzacyjnych wSzanghaju.

 

Sportowy Jaguar we Frankfurcie

Na rozpoczynających się niebawem targach motoryzacyjnych we Frankfurcie Jaguarzaprezentuje swoją wizję sportowego samochodu przyszłości o kryptonimieC-X16.

 

Oto najciekawsze premiery targów we Frankfurcie

Do rozpoczęcia wystawy samochodowej IAA we Frankfurcie nad Menem pozostały dwatygodnie. Plus jeden dzień. Zapraszamy zatem na pierwszą krótkąwędrówkę po halach wystawowych frankfurckich targów,które już wkrótce zapełnią się wieloma ekscytującyminowościami. Większość koncernów odkryła już swoje karty, co nieoznacza jednak, że nie zostaniemy jeszcze czymś zaskoczeni.

 

To Volvo będzie się podobać

Do takich zalet jak wysoki poziom bezpieczeństwa czy niezły komfort jazdyVolvo chce niebawem dodać atrakcyjną stylistykę. Nie mamy nic przeciwko temu,aby modele szwedzkiej marki wyglądały jak debiutujące na wystawie weFrankfurcie koncepcyjne Coupe.

 

Niro, czyli koncepcyjny crossover Kii

O tym koncepcyjnym modelu, który Kia pokaże podczas zbliżającej sięwystawy we Frankfurcie, już informowaliśmy. Dziś wiemy nieco więcej, w tymjak będzie się ten model nazywał. To będzie Kia Niro.

 

Skoda Vision iV. Zapowiedź elektrycznych modeli

Na targach motoryzacyjnych w Genewie zadebiutuje Skoda Vision iV. Jest tokoncepcyjny model samochodu elektrycznego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi koncepty premiera".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021