Wyszukiwałeś:

tarnobrzeska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tarnobrzeska specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Z ziemi włoskiej do polskiej

Inwestycje włoskiego koncernu Toora sięgnęły już 180 mln zł a wTarnobrzeskiej i Katowickiej SSE utworzono 600 nowych miejsc pracy. Polskioddział firmy specjalizuje się w produkcji aluminiowych komponentówsamochodowych, felg oraz aluminiowych grzejników.

 

Dynamiczny rozwój Toora Poland

Przychody ze sprzedaży Toory Poland w 2005 r. wyniosły 208 mln zł. Oznacza towzrost o 45% w porównaniu ze sprzedażą w 2004 r. "Dalsze inwestycje orazrealizowane zamówienia pozwalają nam oczekiwać wzrostu przychodów spółki w2006 r. do poziomu 280-290 mln zł" -Renzo Poli, Prezes Toora Poland.

 

Inwestycje producentów felg w TSSE

Decyzja rządu zmieni się obszar i granice tarnobrzeskiej SSE. Swoje inwestycjerozwija nie tylko koncern LG i jego kooperanci ale także firmy sektoramotoryzacyjnego - producenci felg: włoska Toora i niemiecki RH Alurad Wheel.

 

Toora Poland uruchamia lakiernię felg

W zakładzie Toora Poland w Nisku ruszyła linia do lakierowania aluminiowychfelg. Inwestycja, o wartości około 45 mln zł jest jedną z największychinwestycji spółki w ciągu ostatniego roku.

 

Toora Poland ponad prognozy

Toora Poland osiągnęła w 2006 r. około 299,4 mln zł przychodów zesprzedaży produktów, towarów i materiałów netto – wynika zewstępnych szacunków. Oznacza to przekroczenie prognoz, które wynosiły280-290 mln zł oraz wzrost w stosunku do przychodów osiągniętych w 2005 r. oponad 45%.

 

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Majątek Toory Poland na sprzedaż

Syndyk masy upadłościowej Toora Poland S.A. w Nisku ogłosił przetarg nasprzedaż nieruchomości należących do byłego producenta aluminiowychkomponentów i felg dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma ogłosiłaupadłość już w grudniu ubiegłego roku.

 

Alumetal Gorzyce inwestuje

Na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zainwestuje Alumetal Gorzyce, kooperant Federal Mogul, producenta tłoków dosilników spalinowych współpracującego m.in. z firmami Toyota,Daimler-Chrysler, VW, Opel/GM, Fiat, PSA, Nissan, Volvo, MAN czy BMW.

 

ATS i Uniwheels razem

Na początku stycznia br. sąd rejonowy w Rzeszowie potwierdził połączeniedwóch spółek ze Stalowej Woli - Uniwheels Production (Poland) Sp.z o.o. i ATS Stahlschmidt & Maiworm Sp. z o.o. Obie firmy produkują felgisamochodowe.

 

Tarnobrzeska SSE większa o blisko 36 ha

Obszar Tarnobrzeskiej SSE powiększy się o blisko 36 ha i będzie wynosiłłącznie ponad 1587 ha. Nowe inwestycje w strefie szacuje się na ponad 620 mlnzł, może tu powstać także około 2400 nowych miejsc pracy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tarnobrzeska specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021