Wyszukiwałeś:

taryfikator X

punktow X

karnych X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: taryfikator punktow karnych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Koniec z redukcją punktów karnych

Ustawodawcy chcą wycofać możliwość odbywania kursu redukującego liczbępunktów karnych zdobytych za popełnienie wykroczeń drogowych.

 

Nowy taryfikator punktów karnych coraz bliżej

Komisja Wspólna z udziałem przedstawicieli rządu i samorząduprzyjęła opracowany przez MSWiA projekt rozporządzenia, który zmieniataryfikator punktów karnych. Już wkrótce punkty karne będągrozić m.in. także za rozmowę przez komórkę w czasie jazdy oraz zaniezatrzymanie się na skrzyżowaniu ze znakiem STOP.

 

Wątek na forum: Nowy taryfikator punktów karnych coraz bliżej

.... i jeszcze za jazde w szpilkach by sie przydało.. Jak juz tak "dbaja o bezpieczeństwo". ~Tomek

 

Jest już nowy taryfikator punktów karnych

Gotowy jest już nowy taryfikator punktów karnych, którego celemma być poprawa bezpieczeństwa dzieci, pasażerów oraz pieszych. Wżycie wejdzie on najprawdopodobniej w połowie maja br.

 

Wątek na forum: Jest już nowy taryfikator punktów karnych

no i dobrze, bo jak sie patrzy na niektórych kierowców to strach czasami jeździć, myśle że tylko w ten sposób, czyli perspektywą utraty prawa jazdy można ich skutecznie, a przynajmniej część piratów, zmusić do bezpieczniejszej jazdy ~chychak

 

Od dziś nowy taryfikator punktów karnych

Niemalże równolegle z rozpoczętymi Mistrzostwami Europy w PiłceNożnej w Polsce i na Ukrainie i z dość szczęśliwie zremisowanym meczem zGrecją w naszym kraju zaczął obowiązywać nowy taryfikator punktówkarnych. Zobacz, za jakie wykroczenia, wcześnie nie karane w ten sposób,grożą teraz punkty karne.

 

Za co grozi nam maksymalna liczba punktów karnych?

Już sam mandat może być dla nas bardzo bolesny. Jednak wielu kierowcówbardziej obawia się drugiej kary w postaci punktów karnych,których konsekwencją może być nawet odebranie nam uprawnień doprowadzenia samochodu. Przedstawiamy te przewinienia, za które możemyzostać ukarani maksymalnymi stawkami punktów karnych.

 

Likwidacja punktów karnych dopiero po opłaceniu mandatu

Ministerstwo Finansów proponuje wprowadzenie przepisów,które skłoniłyby Polaków do dobrowolnego płaceniamandatów. Takim rozwiązaniem mogłaby być na przykład możliwośćubiegania się o prawo jazdy dopiero po uregulowaniu zaległych należności lublikwidacja punktów karnych po opłaceniu mandatu.

 

10 wykroczeń za 10 punktów karnych

Wysoki mandat za wykroczenie drogowe wielu z nas mocno zaboli i być może najakiś czas oduczy niewłaściwych zachowań na drodze. Większe skutki możejednak mieć drugi z elementów kary, tj. punkty karne, które wostateczności mogą spowodować odebranie nam prawa jazdy. Zobacz, zaktóre wykroczenia drogowe dostaniesz z miejsca 10 punktów karnych.

 

Taryfikator punktów karnych 2014

Aktualny taryfikator wykroczeń oraz przyporządkowanym im punktom karnym.Przypominamy, że limit punktów karnych dla kierowcy posiadającego prawojazdy powyżej roku 24 punkt, zaś dla osoby, która posiada prawo jazdykrócej niż rok limit ten wynosi 20 punktów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "taryfikator punktow karnych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019