Wyszukiwałeś:

taxi

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: taxi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Taxi Seat

Hiszpański Seat już od kwietnia 2006 roku do swojej oferty wprowadzi specjalnypakiet pozwalający na rejestrację w Niemczech modeli Altea, Toledo i Alhambrajako taksówek.

 

Transit taksówką

Na rozpoczętych właśnie targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Fordzaprezentował prototypowy model Transit Connect Taxi, czyli specjalną wersjędostawczego pojazdu dostosowaną do roli taksówki.

 

Taksówkarze stawiają na Skodę

Nie, nie chodzi tu jednak o polski rynek, gdzie taksówki marki Skoda nienależą do zbyt często spotykanych na ulicach. Okazuje się natomiast, żemodele czeskiego producenta są bardzo popularne wśród francuskichtaksówkarzy.

 

W Białymstoku zamówisz taxi z fotelikiem

Białystok dołączył do grona kilku już polskich miast, w którychmożna zamówić taksówkę z fotelikiem dziecięcym. I to dopasowymdo różnego wieku i wzrostu dziecka.

 

Elektryczny Volkswagen... Milano

Milano. Tak pierwotnie miała nazywać się Alfa Giulietta. Wczoraj na targach wHanowerze zaprezentowany został koncepcyjny model Volkswagena o takiej nazwie.Jednak nie nazwa jest tu najważniejsza, a napęd elektryczny, który wpierwszych produkcyjnych modelach Volkswagena ma się pojawić w 2013 roku.

 

Elektryczne taksówki od Volkwagena

Volkswagen pokazał właśnie w Londynie elektrycznie napędzanątaksówkę, która bazuje na koncepcie auta miejskiego Up.

 

Koniec Fordów w Nowym Jorku

Wszystko wskazuje na to, że dni żółtych Fordów Crown Victoriajako taksówek są w Nowym Jorku już policzone.

 

Wątek na forum: Żeglowanie na... kołach

ja żeglowałem 10 lat temu primerą 1.6, najmniej paliła (5,5 - 6) od 80 do 110 km/h na 5 biegu. zresztą była w stanie ruszyć na 3 :)) zawsze spokojna jazda. mieszkam na płaskim, więc 5 wrzucałem przy 50 km/h i tak się bujałem. a z górki (jakiejkolwiek ) to na zabronionym luzie. Brat tym samochodem...

 

Nissan pokazał londyńską taksówkę

Nissan kilka miesięcy temu poinformował, że to on stworzy nowątaksówkę, która wciąż ma być wizytówką Londynu. Autobazuje na modelu NV200.

 

Wątek na forum: W Białymstoku zamówisz taxi z fotelikiem

Radio Komfort Taxi ma foteliki - to w zasadzie jedyna korporacja w mieście, której nie trzeba się bać. Należą do Polskiej Sieci Taxi. Mają dobre auta i przede wszystkim płaci się tyle ile powinno, bez sum z d&(). A takie doświadczenia już miewałem. ~kiskon

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019