Wyszukiwałeś:

team

. Znaleziono 701 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: team

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 701 wszystkich):

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Najlepszy „sportowiec” roku

Francuski magazyn sportów motorowych Echappement ogłosił ostatecznewyniki plebiscytu na najlepszy "Sportowy Model Roku 2007". Zwycięzcąkonkursu została rodzima konstrukcja – Renault Megane w sportowympakiecie F1 Team R26.

 

RSMP: 10 lat Cersanit Rally Team

Cersanit Rally Team obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia startów wrajdach samochodowych. Z tej okazji zespół, który reprezentująMichała Sołowow i Maciek Baran, ogłosił konkurs dla fotografów.

 

F1: Team Lotus przejął Caterham Cars

Tak jak przypuszczano właściciel zespołu Formuły 1 - Team Lotus, TonyFernandes wykupił większość udziałów w brytyjskiej manufakturzeCaterham Cars. Kolejnym krokiem będzie przemianowanie teamu, zgodnie zzałożeniami planu biznesowego.

 

Małysz gotowy na Hungarian Baja

Już 26 sierpnia Adam Małysz stanie na starcie pierwszego w swojej karierzerajdu Cross-Country, na którym wystąpi jako licencjonowany kierowcazespołu RMF Caroline Team. Węgierski rajd Hungarian Baja będzie inauguracjąkariery Adama i jednocześnie pierwszym sprawdzianem umiejętności nawymagającej, kilkudniowej trasie.

 

Team Lotus zmieni nazwę?

W sezonie 2011 mamy dwa zespoły, które chcą uchodzić za spadkobiercęlegendy Colina Chapmana'a. Jednak od przyszłego sezonu prawdopodobnie w stawcebędzie tylko jeden zespół noszący nazwę "Lotus. 

 

Mitsubishi wspiera RMF Caroline Team

Podczas konferencji prasowej w salonie Mitsubishi Auto GT w Warszawie odbyłosię spotkanie z udziałem Adama Małysza i pozostałych członków RMFCaroline Team. Poinformowano o nawiązaniu współpracy zespołu z polskimoddziałem Mitsubishi. Była to również okazja do przekazanianajświeższych informacji na temat przygotowań zawodników i ichsamochodów do zbliżającego się rajdu Dakar 2012.

 

Zostań kierowcą VERVA Racing TEAM!

Zespół Verva Racing Team po raz kolejny daje szansę młodym i zdolnym polskim kierowcom wyścigowym. Dziś startuje nabór w, którymbędzie można rywalizować o miejsce w zespole.

 

Lotus F1 Team zaprezentował nowy bolid

Kolejny zespół odsłonił swój najnowszy bolid. Po McLarenie,Ferrari, Caterhamie i ekipie Sahara Force India następny w kolejce jest LotusF1 Team. Nowa nazwa, nowy bolid oraz nowi kierowcy - tak sezon rozpoczyna były zespół Roberta Kubicy.

 

Scania Top Team Young

23 czerwca w serwisie Scania w Nadarzynie odbył się finał konkursu Scania TopTeam Young. W konkursie o tytuł najlepszego zespołu mechaników Scaniawzięło udział 28 drużyn z całej Polski. Do ścisłego finałuzakwalifikowało się 5 najlepszych zespołów składających się zmechaników i doradców serwisowych na co dzień pracujących wserwisach Scania w całej Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019