Wyszukiwałeś:

technika X

jazdy X

. Znaleziono 603 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: technika jazdy

Spróbuj też wyszukać: technika jazdy ecodriving

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 603 wszystkich):

Wątek na forum: Niebezpieczeństwa jazdy jesienią i zimą

ja tu jeszcze dodem kilka uwag dotyczących jazdy po śliskich nawierzchniach typu śnieg,lód itd. wiadomo że w zimie jeździ się wolniej. trzeba płynie skręcać kirownicą bez szarpania ją.W zakręt wchodzimy ZAWSZE !!!! na zmienionym biegu i puszczonym sprzęgle, a do tego już na początku zakrętu (prze...

 

Fałszywa odwilż

Pomimo ustąpienia zimowej aury i pozornie lepszych warunków drogowych,kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w trakcie jazdy.Jedną z głównych przeszkód utrudniających bezpieczną jazdę wtrakcie odwilży jest duża ilość wody na jezdniach.

 

Scania Driver Support – technika w służbie kierowcy

Scania Driver Support to narzędzie pozwalające w czasie rzeczywistym ocenić ipoprawić styl jazdy kierowcy, tak by był bardziej ekonomiczny. Scanieuzupełniła swoje narzędzie o usługi Fleet Management, w ramachktórych użytkownik może wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakrespomocy.

 

Polo i Golf z LED-ami

Volkswagen wprowadził innowacyjne światła LED do jazdy w dzień w swoichdwóch modelach - Polo i Golf. Wśród zalet tego rozwiązaniawymienić należy lepszą widoczność oraz dłuższą żywotność diod wporównaniu z tradycyjnymi żarówkami.

 

Akademia Jazdy Iveco

Iveco Poland – wyłaczny dystrybutor pojazdów marki Iveco w Polscew dniu 11.06.2011 zainaugurował oficjalnie działalność nowej Akademii JazdyIveco. Wydarzenie miało miejsce na lotnisku w Białej Podlaskiej, gdziezgromadzili się zaproszeni przedstawiciele prasy, mediów oraznajwiekszych polskich firm transportowych.

 

Caravaning sposobem na wakacje

Odpoczywać można na różne sposoby. Jednym z nich jest turystykasamochodowa, która powszechnie jest nazywana caravaningiem. Z racjirozpoczynających się wakacji przedstawiamy pokrótce na czym to polega.

 

Jak jeździć po autostradzie?

Autostrady w Polsce przed Euro 2012 rosną jak grzyby po deszczu. Przynajmniejpatrząc na ten temat z perspektywy dwóch ostatnich dekad. Wartoprzyswoić sobie kilka zasad jazdy po drodze, gdzie ograniczenie prędkościjest dużo większe niż w przypadku reszty dróg.

 

LED-y, czyli światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej stają się coraz bardziej popularnym elementemwyposażenia zewnętrznego samochodów. I nie dotyczy to tylko nowychmodeli prosto z salonu, ale i dużo starszych aut. Dzięki nim jesteśmy lepiejwidoczni na drodze, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa, a przytym uatrakcyjniają wygląd naszego pojazdu.

 

Parkowanie coraz prostsze

Kiedyś było zmorą każdego kandydata ubiegającego się o prawo jazdy. Dziśborykają się z tym manewrem wszyscy niemal kierowcy, którzy muszązaparkować w miejscu, gdzie trudno wcisnąć przysłowiową szpilkę. Naszczęście producenci aut starają się wspomóc nas także i tu,oferując nam licznych sprzymierzeńców.

 

Dzieki tej szkole będziesz lepszym kierowcą!

Właśnie mija dziesięć lat odkąd została uruchomiona w Polsce jedna znajbardziej rozpoznawalnych szkół jazdy. Od tamtej pory w Szkole Autoudało się przeszkolić 22 197 kierowców, którzy w sumieprzejechali 2,5 mln kilometrów podczas zajęć i z pewnościąprzyczynili się do mniejszej liczby wypadków na drogach. Zobacz, czywarto skorzystać z takiego szkolenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "technika jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019