Wyszukiwałeś:

technologia X

silver X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: technologia silver

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Nowe akumulatory ZAP Sznajder

Seria akumulatorów srebrowo-wapniowych SILVER firmy ZAP Sznajderpowiększyła się o nowy akumulator 35Ah, który przeznaczony jest m.in.do popularnych samochodów Daewoo Matiz oraz Daewoo Tico.

 

Nowa linia akumulatorów Bosch

Firma Bosch wprowadza do oferty nowy program akumulatorów dosamochodów ciężarowych. Są to akumulatory: T3, T4 i T5, wszystkieznakomicie dostosowane pod względem parametrów elektrycznych iekonomicznych do potrzeb kierowców.

 

Mitsubishi Outlander PHEV - SUV tankowany z gniazdka

Mitsubishi wprowadza na rynek swojego pierwszego SUV-a z napędem hybrydowymoraz możliwością ładowania z gniazdka. Samochód posiada dwa silnikielektryczne, jeden spalinowy, a wszystko połączone bardzo skomplikowaną izawiłą technologią. Mieliśmy okazję przejechać kilkanaściekilometrów na chwilę zanim pojawi się w polskich salonach w dośćwysokiej cenie wynoszącej ponad 176 tys. zł.

 

Premiera: Mazda CX-5 2015

Samochód, który wprowadził Mazdę w nową erę. Tej nadano imięKODO-Dusza Ruchu i śmiało można model CX-5 nazwać przełomowym. Teraznadszedł czas na zmiany, a tych trochę zanotowaliśmy.

 

Premiera Mazda 6 2015

Ciężko jest obalić stwierdzenie, że Mazda 6 w momencie debiutu byłanajładniejszym przedstawicielem segmentu D, a już na pewno górowaławyglądem wersji kombi nad konkurencją. W tym roku nadszedł czas na lifting,czyli debiut Mazdy 6 2015.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "technologia silver".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019