Wyszukiwałeś:

technologie X

przyszlosci X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: technologie przyszlosci

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Takie będą Hyundaie przyszłości

Tegoroczny salon samochodowy w Genewie będzie miejscem prezentacji nowego styluw projektowaniu modeli, jaki wkrótce będzie wprowadzać Hyundai.Przykładem nowego stylu "fluidic sculpture" będzie koncepcyjnyHyundai i-flow.

 

Goodyear pokaże technologie przyszłości

Na rozpoczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie w Genewie będziemymogli zobaczyć nie tylko najnowsze modele samochodów. Nowościzaprezentują też m.in. producenci opon, w tym firma Goodyear Dunlop ze swoiminajnowszymi technologiami.

 

Technologie dla aut przyszłości

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie to oczywiście miejsce prezentacjinajnowszych modeli, jakie w niedalekiej lub nieco dalszej przyszłościzadebiutują na rynku. Jednak nie tylko. Firma Valeo zaprezentowała swojerozwiązania, przeznaczone dla samochodów przyszłości.

 

Tak będziemy jeździć w przyszłości

Branża motoryzacyjna regularnie potrafi zaskakiwać nowościami z dziedzinynowoczesnych technologii. Niezależnie od tego czy inwencje służą poprawiebezpieczeństwa, polepszeniu komfortu podróżowania czy też są poprostu wizją samą w sobie, warto być na czasie i wiedzieć jakie tech-nowinkimogą pojawić się w niedalekiej przyszłości.

 

Chevrolet Chaparral 2X Vision GT: wizja przyszłości w grze komputerowej

Salon samochodowy Los Angeles Auto Show 2014 był miejscem premiery kilku istotnych samochodów, które już niedługo zaleją drogi całejEuropy. Wśród eksponatów był jednak także bolid, którypóki co zobaczymy tylko... w grze komputerowej.

 

Wątek na forum: Monitoring GPS - ankieta

Jeśli chcecie się przyczynić do stworzenia monitoringu pojazdów odpowiadającego waszym potrzebom to zapraszam do wypełnienia krótkiej ankiety nhttps://pugo.pl/czego-oczekujesz-od-monitoringu-pojazdow PatrykZwirek

 

Współpraca Huawei i Audi w dziedzinie automatycznej jazdy

Podczas konferencji Huawei Connect 2018 firmy Huawei i Audi przedstawiły swojeplany współpracy w dziedzinie inteligentnych pojazdów podłączonych do internetu (ICV – inteligent connected vehicles), prezentując nowe Audi Q7 jako demonstrację nowoczesnej technologii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "technologie przyszlosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019