Wyszukiwałeś:

test X

porownawczy X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: test porownawczy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 
 
 

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Na redakcyjnym parku testowym mojeauto.pl nadal gości Chevrolet Orlando. Zkażdym tygodniem przybywa mu liczniku kilometrów, od paru dni miejsceobok niego zajął konkurent z Italii, choć amerykańskim pochodzeniem. Jest toFiat Freemont, z którym Orlando zmierzy się w kolejnym teścieporównawczym.

 

Chevrolet Cruze vs. Honda Civic: Bitwa o Europę

Historia znów zatoczyła koło. Japończycy już kiedyś mieli na pieńkuz Amerykanami. Było to w czasach II Wojny Światowej w wojnie o Pacyfik. Tymrazem - na szczęście dla nas wszystkich - rozgrywają bój na polunajpopularniejszego segmentu motoryzacji. Nie chodzi już o panowanie na wodachwielkiego oceanu, a o portfele Europejczyków. Ich oręża - Honda Civickontra Chevrolet Cruze. Oba z benzynowymi silnikami 1.8 l.

 

VW Passat vs. Mazda 6: VIDEO-TEST

Oba modele to typowe limuzyny klasy średniej. Ale, która szkoła okażesię lepsza w bezpośrednim pojedynku? W teście porównawczym VolkswagenPassat i Mazda 6, czyli niemiecka klasyka z trzyletnim stażem na rynku, kontrawielkie nadzieje na sukces z Dalekiego Wschodu.

 
 

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło„premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać wkoszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda SuperbLaurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta,które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukaćodpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższąpółkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

 
 

Peugeot 308 1.6 THP (test video)

Peugeot 308 w tym roku zdobył tytuł Car of the Year. Postanowiliśmysprawdzić, jak "Samochód Roku 2014" radzi sobie w polskichrealiach. Tym razem jednak mamy dla Was wyjątkowy test.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "test porownawczy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019