Wyszukiwałeś:

test

. Znaleziono 2137 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: test

Spróbuj też wyszukać: test peugeot 207 Skoda Superb rok 2008 testy fotelików

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2137 wszystkich):

Wielki Test Flotowy 2006

W dniach 5-6 kwietnia br. na płycie lotniska Bemowo w Warszawie zorganizowanyzostał po raz drugi Wielki Test Flotowy. Przez dwa dni specjaliści z branżyfleet-menadżerskiej oraz przedstawiciele firm testowali samochody biorąceudział w konkursie Fleet Awards 2006.

 

Mało bezpieczne pickupy

Duża popularność samochodów typu pickup na rynku europejskim, w tym iw Polsce,spowodowała zwiększone zainteresowanie tym segmentem instytucji EuroNCAP. Pierwszepodejście do testów zderzeniowych tego typu aut okazałosię jednak niewypałem. Natrzy przetestowane modele, dwa - Nissan Navara iIsuzu D-Max - całkowicie oblałytest. W miarę obronił się jedynie MitsubishiL200.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

Crash-test pod napięciem

Kiedy koncerny samochodowe dumnie ogłosiły nadejście ery samochodówelektrycznych, sceptycy grymasili, że tego typu pojazdy nie będą bezpieczne wsytuacji zderzenia. Niemiecki instytut ADAC postanowił ostatecznie wyjaśnićpo której stronie leży prawda i przeprowadził test zderzeniowydostępnego w Europie, elektrycznego Mitsubishi i-MiEV.

 

F1: Największe rewolucje - kto zyskuje, kto traci

Gdyby zorganizować plebiscyt na najbardziej rewolucyjne nowinki technicznenowych bolidów, to zwycięzców byłoby trzech: Lotus Renault GP,Williams i Toro Rosso. Pierwsze dwa dni testów na torze Ricardo Tormo wWalencji pokazały jednak, że 'rewolucyjne' niekoniecznie musi oznaczać'szybkie'. Na szczęście w przypadku Lotus Renault ostatni dzień testówdaje nadzieję, że bolid R31 może być piekielnie szybki.

 

ADAC: Test opon letnich 175/65 R14

Kilkanaście dni temu przedstawiliśmy Wam wyniki testu opon letnich w rozmiarze195/65 R15, które przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC. Terazprzyszedł czas na przyjrzenie się jak z trudami testów poradziły sobiepneumatyki w rozmiarze 175/65 R14 z indeksem prędkości T (prędkość max. do190 km/h), dedykowane małym samochodom.

 

SUV-y miażdżą osobówki

Na łamach naszego portalu wielokrotnie przedstawialiśmy wyniki testówzderzeniowych pomiędzy typowymi autami osobowymi, a SUV-ami. We wszystkichprzypadkach stwierdzano, że to pasażerowie tych pierwszych w trakcie wypadkuponoszą zdecydowanie większe ryzyko odniesienia groźniejszych obrażeń, anawet utraty życia. Podobne wnioski można wyciągnąć z ostatniegocrash-testu, przeprowadzonego przez niemieckich ubezpieczyli, a dokładniejprzez powołany przez nich wydział zajmujący się badaniem wypadkówdrogowych.

 

Crash-test Skody Fabii na pięć gwiazdek

Skoda Fabia trzeciej generacji już niebawem będzie dostępna w polskichsalonach. Wraz z wynikami testów zderzeniowych, pojawia się kolejnyargument za jej zakupem.

 

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Mamy połowę października, więc już najlepszy czas na zmianę opon nazimowe. Magazyn auto motor i sport przeprowadził najnowszy test zimówek,w których bierze udział 10 kompletów opon zimowych. Zobacz, jakredaktorzy testują nowe gumy i jakie opony znajdziesz w teście.

 

Test opon letnich 2016 w auto motor i sport

Jak co roku, dziennikarze autor motor i sport przygotowali obszerny test oponletnich. Pod lupę wzięli dziewięć kompletów opon w rozmiarze 215/60R17 - idealne do modnych dzisiaj SUV-ów i crossoverów. Zobacz,które "gumy" są najlepsze w 2016 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021