Wyszukiwałeś:

testy X

motobiznes X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: testy motobiznes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Mercedes Viano: VIP w dostawczym

„Mercedes dobrym samochodem jest” – mógłby powiedziećbohater Gombrowiczowskiej Ferdydurke. Solidne wykonanie, komfort,najnowocześniejsza technika. Do tego trójramienna gwiazda, niczymcudowny medykament, leczy przeróżne kompleksy właściciela.

 

Fiat Ducato: Funkcjonalny i dynamiczny furgon

Czy Fiat Ducato jest godnym rywalem dla swoich konkurentów? Abyprzekonać się o rzeczywistych wadach i zaletach tego modelu, sprawdziłem goosobiście.

 

Koreańska piłeczka

Samochody dostawcze nie muszą być szybkie, nie muszą być eleganckie, aninawet nie muszą być ładne. I taka właśnie jest Kia 2500, ale do tego jestfunkcjonalna, czyli idealna jak na samochód dostawczy

 

Citroen C3 VAN

Samochody z kratką wracają. Tyle, że kratka zamiast za tylną kanapą jestteraz za przednimi siedzeniami. A wszystko z powodu obowiązującychprzepisów określających możliwość odliczenia podatku VAT odsamochodów. Nic dziwnego, że producenci reagują i wprowadzają dosprzedaży dwuosobowe auta z kratką.

 

Renault Master: Po prostu Master

Renault, starając sie wzmocnić swoją pozycje na rynku aut użytkowych,systematycznie i z powodzeniem wprowadza zmodernizowane wersje istniejącychjuż modeli.

 

Mercedes Vito - Uznanie w Europie

W hiszpańskim mieście Vitoria powstaje jeden z najpopularniejszych w Europiemałych pojazdów dostawczych – Mercedes Vito. Testom poddaliśmyośmioosobową wersję Vito Kombi CDI 115 o mocy 150 KM i długości 4993 mm.

 

Gaz na polskie drogi

Samochody dostawcze Gaz Gazela oraz Sobol w ciągu 14 lat produkcji zdążyłyszczelnie wypełnić krajobraz ulic od Bugu aż po Kamczatkę. Obecnie terosyjskie pojazdy stają się popularnym elementem także naszych dróg,przede wszystkim ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Jednak kupującydostawczego Gaza musi iść na wiele kompromisów. Czy samochódjest tego wart?

 

Citroen C6

Nowy Citroën C6 to samochód dla wybrednego klienta. I nie chodziwcale o perfekcyjne prowadzenie, wyjątkowo mocny silnik, ultraszybkąprzekładnię czy cenę. Chodzi o komfort, wygodę i przyjemność. Nie z jazdy,ale z podróżowania.

 

Wątek na forum: "Nie" dla kiepskich opon

Czy aby to nie jest ochrona własnego rynku ?? Może tak by przeprowadzać testy niezależne, szczególnie testy bezpieczeństwa bo te tzw wymogi ekologiczne zupełnie mnie nie przekonują brzmi to jak teoria o ociepleniu klimatu i, że wszyscy czytaj europejczycy mamy za to płacić. Niech będą uczciwe ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "testy motobiznes".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019