Wyszukiwałeś:

tgx

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tgx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

MAN TGX i TGS w Polsce

Na początku października w nowootwartej fabryce MAN w Niepołomicach odbyłasię polska premiera nowych pojazdów MAN TGX i TGS. Wraz z dwoma nowymityposzeregami ciężarówek MAN Nutzfahrzeuge tym samym wprowadza nowy programproduktowy w klasie ciężkiej.

 

Tytuł "Truck of the Year 2008" dla MAN

Dwa nowe typoszeregi pojazdów ciężarowych MAN TGX i TGS zostały wybraneciężarówkami roku na wystawie European Road Transport Show 2007 w Amsterdamiei uzyskały tytuł "Truck of the Year 2008".

 

Pierwszy MAN TGX w Polsce

W poznańskim oddziale firmy MAN – STAR TRUCKS miało miejsce uroczysteprzekazanie pierwszego w Polsce pojazdu MAN TGX. Właścicielem jubileuszoweegzemplarza jest firma spedycyjna Ricö.

 

MAN TGX ? najbardziej ekologiczna ciężarówka

MAN TGX 18.400 otrzymał wyróżnienie „Green Truck 2011", aMAN TGX 18.440 XLX zajął trzecie miejsce w gronie 14 pojazdów,które przeszły pomyślnie przez test „VerkehrsRundschau“oraz supertest „TRUCKER“. MAN TGX 18.400 XLX otrzymał takżenajwyższą ocenę w kategorii ekonomicznej – 96 punktów na 100możliwych. Również w zakresie najniższego zużycia paliwa i niskiejemisji CO2 zwycięski pojazd pozostawił konkurentów daleko z tyłu.

 

Tysięczny MAN TGX EfficientLine

MAN TGX EfficientLine, ciężarówka pomyślana przede wszystkim z myśląo oszczędnym pokonywaniu długich tras, cieszy się dużą popularnościąwśród firm przewozowych w całej Europie obsługujących dalekie trasy.Tysięczny egzemplarz modelu TGX EfficientLine został właśnie sprzedanyfirmie Hettich Transporte w Villingen-Schwenningen.

 

MAN TGX EfficientLine spala o 3 litry paliwa mniej

Na długiej trasie promocyjnej firma MAN Truck & Bus potwierdziła, żepojazdy ciężarowe, zaprojektowane zdecydowanie pod kątem efektywności, jużdzisiaj mogą zaoszczędzić nawet 3 litry paliwa na 100 kilometrów, atym samym zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery. W przeliczeniu na jedną tonęprzewożonego towaru oznacza to redukcję zużycia paliwa o ponad 10 procent.Efekt taki można osiągnąć dzięki konsekwencji w pracach projektowychzmierzających do ograniczenia zużycia paliwa oraz dzięki sprawdzonejtechnologii.

 

MAN rozszerza ofertę w Ameryce Łacińskiej

MAN kontynuuje w 2012 roku dotychczasową ekspansję na rynkach AmerykiŁacińskiej. Pojazdy ciężkie typoszeregu TGX są pierwszymi pojazdami markiMAN produkowanymi w Brazylii i sprzedawanymi w Ameryce Południowej iŚrodkowej.

 

Dziesięciotysięczny MAN TGX EfficientLine

W Monachium, dziesięciotysięczny MAN TGX EfficientLine opuścił taśmęprodukcyjną. Ten bezkompromisowy, jeśli idzie o zużycie paliwa, model pojazdudo transportu dalekobieżnego od prawie dwóch lat jest obecny na rynku icieszy się popularnością na całym świecie.

 

Ewolucja serii TGX i TGS

Bazując na tej zaawansowanej koncepcji pojazdu, MAN Truck & Bus przedstawina międzynarodowych targach samochodów użytkowych IAA Nutzfahrzeuge2012 w Hanowerze nowe pojazdy serii TG, zapowiadając nową generacjęciężkich aut ciężarowych marki MAN.

 

Czterdziestotysięczny MAN z Niepołomic

W dniu 25 września 2012 z linii produkcyjnej fabryki pojazdówciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach zjechała ciężarówka onumerze 40 000. Jubileuszowy egzemplarz, pojazd MAN TGX 18.440 4x2 BLS zostałodebrany przez przedstawicieli firmy FTSH Mielczarek Andrzej ze Zduńskiej Woli,która w od kwietnia 2011 roku odebrała 150 pojazdów MAN TGX18.400 4x2 BLS z przeznaczeniem do transportu dalekobieżnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022